InvestMap, Ogólnopolski Portal Inwestycyjny
InwestycjeInwestycje dolnośląskieInwestycje Wrocław[Wrocław] Osiedle Cisowe

Osiedle Cisowe

WROCŁAW
Inwestor
Wykonawca
Termin oddania inwestycji
II kw. 2012
zdjęcia i wizualizacje
 Osiedle Cisowe  Osiedle Cisowe  Osiedle Cisowe
Lokalizacja

Na początku 2011r w jednym z najbardziej znanych i lubianych rejonów zachodniej części Wrocławia zostanie rozpoczęta nowa inwestycja mieszkaniowa, której wyłączną sprzedaż i promocję prowadzi firma Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak s.c.

W samym sercu Maślic powstanie budynek wielorodzinnym w niskiej zabudowie. Budynek swoim ciekawym kształtem i formą przypominać będzie nieregularną literę ‘C’, a składać się będzie z 6 segmentów trzykondygnacyjnych, gdzie trzecia kondygnacja stanowi poddasze użytkowe.

W tym nowoczesnym budynku zaprojektowano 53 niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 29,5 mkw do 94,4 mkw. Projekt obejmuje mieszkania jedno-, dwu-, i trzypokojowe, a na poddaszu mieszkania z antresolą. W zależności od segmentu z jednego poziomu dostępnych będzie od dwóch do pięciu mieszkań. Ważnym atutem projektu są ciekawie wkomponowane balkony o zróżnicowanych wymiarach od 5,3mkw do 10mkw.

Teren osiedla zostanie w pełni zagospodarowany w atrakcyjny, funkcjonalny sposób. Wjazd na osiedle dla samochodów osobowych zapewniony będzie od strony ul. Mrągowskiej, dzięki czemu zachowane zostanie bezpieczeństwo mieszkańców. Alejki dla pieszych usytuowane wzdłuż budynku połączone będą zarówno z chodnikiem i ścieżką rowerową biegnącymi przy ulicy Królewieckiej, jak również z chodnikiem biegnącym przy ul. Mrągowskiej. Na terenie osiedla zaprojektowano łącznie 58 naziemnych miejsc parkingowych, w tym 4 miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Oprócz tego na terenie wokół budynków znajdować się będą trawniki z krzewami ozdobnymi i drzewami, zapewniające lokatorom komfort zamieszkiwania w otoczeniu zieleni.

Mieszkania przekazywane nabywcom wykończone będą w stanie deweloperskim. Dla chętnych klientów, przygotowaliśmy opcjonalnie ofertę wykończenia mieszkań ‘pod klucz’. Istnieje możliwość indywidualnego zaprojektowania wnętrz wybranego mieszkania przez projektanta. W ten sposób nabywcy mieszkań mogą nie tylko zaoszczędzić swój czas, ale też skorzystać z możliwości zakupu materiałów wykończeniowych w cenach hurtowych.

Wszystkie elementy budowy wykonane będą z najwyższej jakości materiałów. Profesjonalne wykończenie oraz doskonale rozplanowane przestrzenie stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Ocieplone budynki oraz system indywidualnego rozliczania wszystkich mediów w każdym mieszkaniu pozwala na dowolne kształtowanie kosztów utrzymania mieszkania, a także daje możliwość oszczędzania energii i dbania o środowisko naturalne.

Atutem naszej inwestycji jest bezapelacyjnie atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica zapewnia komfort mieszkania, a okoliczne tereny zielone zapewniają swoisty mikroklimat. Do spacerów zachęcają Park Stabłowicki i Park Leśnicki. Z drugiej strony lokalizacja ta doskonale spełni oczekiwania osób, które cenią sobie bliskość dużego miasta. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, a także szybki i łatwy dojazd do obwodnicy autostradowej pozwolą na bezproblemowy dojazd lub wyjazd z osiedla.

Więcej informacji: http://www.swiat.nieruchomosci.pl/index.php?oferta=mieszkania&co=noweinwestycje&id=46

Dodaj do inwestycji
Popularne inwestycje

 
facebook