DODAJ

iDream Apple Premium Reseller w olsztyńskiej Alfie

Handel / Olsztyn
iDream Apple Premium Reseller
Kajtman
2013-09-05 14:05:07
Centrum Handlowe Alfa w Olsztynie podpisało umowę najmu z firmą Eurotel S.A., która, pod marką iDream, jest jednym z autoryzowanych przedstawicieli produktów firmy Apple w Polsce. Pierwszy w całym regionie salon sygnowany charakterystycznym „jabłuszkiem” otworzy swoje podwoje jeszcze w tym roku.
 

iDream Apple Premium Reseller zajmie powierzchnię 98 mkw. i będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze Centrum Alfa. Sklep, oprócz sprzętu komputerowego i multimedialnego firmy Apple takiego jak Macbooki, iPhony i iPady, będzie oferował również urządzenia innych firm, które są kompatybilne i stanowią uzupełnienie oferty tej znanej marki wywodzącej się z kalifornijskiej Doliny Krzemowej.


 


“iDream Apple Premium Reseller, to kolejny najemca, na którego czekaliśmy zarówno my, jak i nasi klienci. Marka Apple wpisuje się w realizowaną przez nas koncepcję unowocześnienia i uatrakcyjnienia wizerunku Alfy, która jest realizowana przez trwającą właśnie modernizację Centrum i wzmocnienie jego oferty” – mówi Rafał Lisak, Dyrektor Centrum Handlowego Alfa w Olsztynie.


 


Zgodnie z umową lokal ma być przekazany nowemu najemcy do końca października br., a jego otwarcie planowane jest jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.


 


Od kwietnia bieżącego roku CH Alfa w Olsztynie przechodzi proces modernizacji. Aktualnie trwają prace remontowe na pasażach oraz przy głównym atrium, które jest już częściowo udostępnione klientom. Rozpoczęły się również prace związane z wymianą nawierzchni i odświeżeniem wejść głównych. W najbliższym czasie planowane jest także rozpoczęcie wymiany oznakowania w Centrum i na parkingu.