DODAJ

Nowe mury na Nowych Ogrodach

Mieszkania i domy / Poznań
Nowe mury na Nowych
Kajtman
2016-09-09 13:45:46
Deweloper Proxin Ogrody ruszył z rozbudową osiedla Nowe Ogrody. III etap zakłada wybudowanie 107 mieszkań dostępnych w trzech opcjach z ogródkiem, tarasem lub balkonem. Powstanie również 6 lokali usługowo-handlowych, podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie. Projekt zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku.

Przebijające się słońce i jeszcze letnia aura sprzyjają pracom na budowie. Osiedle Nowe Ogrody tętni życiem, deweloper poinformował o planach na najbliższy czas. II etap inwestycji jest gotowy w 90%, a data jego zakończenia to listopad 2016 roku. Inwestor nie zwalnia tempa i rozpoczął już III etap, a w przygotowaniu znajduje się kolejny, IV. Aktualnie powstały mury hali garażowej, wylewane są stropy na parterze i rozpoczęto prace murarskie na I piętrze. Prace zaplanowano do IV kwartału 2018 roku. – Zainteresowanie klientów budowanymi przez nas mieszkaniami jest duże. Dlatego też prace nad IV etapem znajdują się już na zaawansowanym etapie. Już wkrótce oferta Nowych Ogrodów wzbogaci się o kolejne powierzchnie – podkreśla Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

W III etapie powierzchnia mieszkań wynosi od 27 do 78 mkw. Deweloper zapewnia funkcjonalne i ustawne pomieszczenia, ogródek, przestronny taras lub balkon. Proxin Ogrody zadbał także o małą architekturę. Na terenie osiedla powstaną parkingi z miejscami postojowymi dla mieszkańców, drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenia i plac zabaw dla dzieci.

III etap osiedla Nowe Ogrody to 107 mieszkań. Ich cena waha się między 5 900 zł brutto a 6 200 zł brutto. Ponadto powstanie 6 lokali usługowo-handlowych, których cena za metr kwadratowy to 7 000 zł brutto. Deweloper stawia również podziemną halę garażową z 150 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.