DODAJ

Lidl przy Braniborskiej przejdzie modernizację. A co z nowymi sklepami?

Wrocław
Lidl przy Braniborskiej przejdzie
Tomasz Matejuk
2017-05-12 13:01:45
Lidl szykuje się do modernizacji swojego sklepu przy ulicy Braniborskiej we Wrocławiu. Zapytaliśmy przedstawicieli tej sieci handlowej o plany związane z nowymi marketami, m.in. przy ulicy Buforowej i Wojanowskiej.

Na początku kwietnia Lidl Polska otrzymał pozwolenie na budowę budynku handlowego z instalacjami i infrastrukturą techniczną przy ulicy Braniborskiej 82 – stoi tam sklep tej sieci.

Otrzymane pozwolenie na budowę ma związek z planowaną modernizacją obiektu przy ul. Braniborskiej. W trosce o komfort dokonywania zakupów przez klientów, regularnie przeprowadzamy renowacje naszych sklepów, dopasowując je tym samym do najnowszych standardów firmy Lidl – tłumaczy portalowi InvestMap.pl Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager w Lidl Polska.

Realizacja inwestycji przy ul. Braniborskiej przewidziana jest w drugiej połowie bieżącego roku.

fot. alsen strasse 67


Co z nowymi sklepami?

Przypomnijmy też, że Lidl ma już we Wrocławiu kilka kolejnych działek, gdzie mogą powstać nowe sklepy. To choćby teren przy ulicy Buforowejkupiony w zeszłym roku od miasta za 6,5 mln złotych czy nieruchomość przy ulicy Wojanowskiej, wylicytowana za 5 mln złotych.

Na razie nie wiadomo jednak, kiedy powstaną tam kolejne markety.

– Na tę chwilę nie są znane daty rozpoczęcia budowy w tych lokalizacjach we Wrocławiu – wyjaśnia Aleksandra Robaszkiewicz.