DODAJ

Mieszkaniowy Dzień Otwarty PZFD

Wrocław
Mieszkaniowy Dzień Otwarty PZFD
Kajtman
2014-10-24 18:20:38

Tym, którzy chcą kupić mieszkanie, ale w dalszym ciągu nie mogą zdecydować, która oferta jest najkorzystniejsza, bądź czekają na atrakcyjną promocję, pomóc mogą wrocławscy deweloperzy zrzeszeni w Polskim Związku Firm Deweloperskich.


 


Już 25 października odbędzie się we Wrocławiu „Mieszkaniowy Dzień Otwarty”, którego organizatorem jest wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej deweloperów, wspólnie współpracujących w celu podwyższania standardów branży i oferowanych inwestycji. W Dniu Otwartym udział weźmie aż czternaście podmiotów, w tym: Archicom, Dom Development, Vantage Development, Inkom, Osiedle Malownicze, Profit Development, Salwirak, Temar, DOM.developer, mLocum, PBO Dach Bud, WPBM „Mój Dom”, Rafin oraz Partner Capital Group.


 


Jednym z celów jest przedstawienie jak najszerszej oferty mieszkań firm zrzeszonych w PZFD. Właśnie dlatego potencjalni klienci będą mieli szansę zapoznać się z inwestycjami rozmieszczonymi praktycznie we wszystkich dzielnicach Wrocławia.


 


– „Podczas kolejnego Dnia Otwartego chcemy w jak najatrakcyjniejszy sposób zaprezentować szeroką ofertę firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Wszyscy deweloperzy przygotują specjalną propozycję dla swoich potencjalnych klientów. Myślę, że każdy z poszukujących będzie mógł znaleźć coś dla siebie” – mówi wiceprezes wrocławskiego oddziału PZFD, Krzysztof Ziajka.


 


Każdy uczestnik „Mieszkaniowego Dnia Otwartego PZFD” będzie miał szansę nie tylko zapoznać się z inwestycjami, ale także skorzystać ze specjalnie przygotowanych na ten dzień promocji. Tańsze miejsce parkingowe, czy lepsza oferta za M-2? O tym będzie można przekonać się już 25 października. Szczegóły dotyczące inwestycji, a także godzin i miejsc, w jakich na przyszłych mieszkańców będą czekać wrocławscy deweloperzy, można znaleźć na stronie www.dniotwarte.pzfd.pl.


 


Mieszkaniowy Dzień Otwarty PZFD


25 października 2014 r., w godzinach 10.00-16.00 ***


Polski Związek Firm Deweloperskich jest ogólnopolską organizacją zrzeszającą grono ponad stu deweloperów w Polsce.


 


Misją PZFD jest działanie na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego i upowszechnianie prawa każdej rodziny do własnego mieszkania, jako podstawowego dobra społecznego. Dlatego PZFD czynnie stara się budować partnerskie relacje deweloperów z rynkiem. Organizacja czuwa nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania, jest także autorem zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient – Deweloper. PZFD pragnie też dążyć do nawiązywania partnerskich relacji z władzami polskich miast, by wspólnie tworzyć przyjazne ludziom nowe obszary miejskie.