DODAJ

Na północy miasta stanie biurowiec z halą produkcyjną [WIZUALIZACJE]

Wrocław
Tomasz Matejuk
2017-06-27 15:54:41
Wrocławska firma Sensor Tech postawi przy ulicy Sułowskiej swoją nową siedzibę. W ramach dwuetapowej inwestycji najpierw powstanie hala produkcyjna, a potem część biurowa. 

W tym roku powinna stanąć hala, a do 2019 roku  - budynek biurowy. Obiekt będzie miał powierzchnię 300 plus 300 metrów kwadratowych, zaprojektowany został przez wrocławskiego architekta Andrzeja Krassowskiego – tłumaczy nam Małgorzata Czajka z Sensor Tech.

mat. inwestora


Kim jest inwestor?

Sensor Tech to wrocławska firma inżynierska, działająca na rynku od 2004 roku i projektująca urządzenia elektroniczne dla różnych branż, m.in. detektory gazów czy czujniki temperatury.

Firma pierwotnie mieściła się w nieistniejącym już dziś budynku przy ul. Kamieńskiego 201-219, a następnie przeniosła się do budynku obok, przy ul. Kamieńskiego 205.

Ze względu na brak miejsca do rozwoju w ówczesnej lokalizacji, zarząd firmy zdecydował o poszukiwaniu nowej siedziby. Ponieważ nie udało się znaleźć odpowiedniego budynku do zakupu, podjęta została decyzja o długoterminowym najmie oraz zakupie działki i budowie własnej siedziby – czytamy na stronie Sensor Tech.

W maju inwestor dostał pozwolenie na budowę budynku biurowego z częścią produkcyjno-magazynową przy ulicy Sułowskiej. Inwestycja przewidziana jest na działce numer 30:

UM Wrocławia