DODAJ

Na Psim Polu powstanie nowy kompleks handlowo-hotelowo-biurowy? [WIZUALIZACJE]

Wrocław
Wizualizacja: materiały inwestora
Orzech
2016-12-13 22:00:00
Wśród oferowanych na sprzedaż (wraz z gotowym projektem zagospodarowania i wstępnym projektem architektonicznym) prywatnych działek we Wrocławiu, pojawiła się nowa, atrakcyjna działka tuż przy wjeździe do Wrocławia od strony Warszawy i Oleśnicy, przy DK 5, na wrocławskim Psim Polu.

Chodzi o narożną działkę przy skrzyżowaniu alei Jana III Sobieskiego i ulicy Zatorskiej. Działka o powierzchni 8 877 mkw. została wystawiona na sprzedaż za 3 994 650 zł (450 zł/mkw) netto.

Jest to nieruchomość przeznaczona pod handel do 2000 mkw., biura, hotele i usługi. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego daje możliwość zabudowy do 6 kondygnacji, a na dominancie do 9 kondygnacji. Dodatkowe przeznaczenie działki to: rozrywka, gastronomia, szpitale i przychodnie.

Oprócz sprzedaży działki wraz z gotowym projektem, osoba prywatna która wystawiła ten teren na sprzedaż jest również zainteresowana częściowym finansowaniem tej inwestycji. Prezentowany na wizualizacjach projekt zagospodarowania tego terenu przewiduje budowę minigalerii handlowej wraz z hotelem i biurowcem. Budynek składałby się z minigalerii osiedlowej (sklepy, usługi oraz mała gastronomia dla mieszkańców osiedla i niewielki market) i część biurowo-hotelową. Hotel według projektu zająłby dwie kondygnacje. Reszta zostałaby przeznaczona na biura na wynajem.

Wizualizacje:

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora