DODAJ

Ritmo Park, czyli kameralna inwestycja w zielonej okolicy. Zobacz, jak będzie się tu mieszkać!

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Ritmo Park, czyli kameralna
Tomasz Matejuk
2017-02-23 10:31:10
Maślice to jedno z najdynamiczniej rozwijających się wrocławskich osiedli. To właśnie tu firma PCG stawia Ritmo Park, czyli kameralny kompleks dwóch budynków po około 50 mieszkań. Choć budowa niedawno ruszyła, dzięki nowoczesnym technologiom już teraz można wybrać się na wirtualny spacer po gotowej inwestycji.

PCG to uznany deweloper, który ma na koncie m.in. budowę kilkuetapowego osiedla Słoneczny Ołtaszyn, wielorodzinnego budynku Kukuczki 7 na Gaju czy kompleksu biurowego Partner Point przy ul. Życzliwej na wrocławskich Krzykach. Na miejsce swojej kolejnej inwestycji firma wybrała aleję Śliwową.

 Budowa Ritmo Park ruszyła w listopadzie i przebiega zgodnie z harmonogramem. Gotowe są już hale garażowe, jesteśmy w trakcie stawiania ścian na parterze – mówi Bartłomiej Mandryga z PCG.

mat. inwestora


Kameralna inwestycja w zielonej okolicy

Ritmo Park, zaprojektowany przez renomowane wrocławskie biuro architektoniczne AP Szczepaniak, stworzą dwa czterokondygnacyjne budynki, a mieszkania na najwyższym piętrze będą miały antresole. 

 Oba obiekty powstają jednocześnie, nie wprowadziliśmy etapowania inwestycji. Łącznie powstanie setka mieszkań o metrażach od 38 do 75 metrów kwadratowych. Klienci mogą wybierać w lokalach dwu-, trzy- i czteropokojowych – wylicza Bartłomiej Mandryga.

Mieszkania na parterze będą miały ogródki, te na wyższych kondygnacjach – balkony, a lokale z antresolami – po dwa prywatne tarasy. Lokale mają funkcjonalne układy, które można elastycznie dostosować do własnych potrzeb. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć też m.in. na podgrzewaną podłogę w łazience czy wideodomofony, a cały teren będzie ogrodzony i monitorowany.

 Postawiliśmy na kameralną, niską zabudowę i komfortowy standard wykończenia – podkreśla Mandryga.

mat. inwestora


To, co wyróżnia Ritmo Park, to także znakomite otoczenie.

 Do parku jest zaledwie kilkadziesiąt metrów, wokół znajdziemy sporo terenów zielonych, można też wybrać się na spacer nad Odrę – zaznacza Bartłomiej Mandryga.

Deweloper aktywnie włącza się także w życie lokalnej społeczności. Choć Ritmo Park jest dopiero w początkowej fazie budowy, PCG wspólnie z mieszkańcami Maślic przygotowało już projekt Parku Rędzińskiego przy al. Śliwowej, który powalczy o głosy wrocławian w tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

mat. inwestora


Wybierz się na wirtualny spacer

Mieszkania w Ritmo Park sprzedają się jak ciepłe bułeczki – już ponad 30 procent lokali znalazło swoich właścicieli. Część mieszkań (dwu- i trzypokojowe) kwalifikuje się do dopłat w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Znakomita sprzedaż to m.in. efekt innowacyjnych rozwiązań zaproponowanych przez dewelopera. Chociaż budowa niedawno wystartowała, dzięki nowoczesnym technologiom już można zobaczyć, jak będzie prezentować się gotowa inwestycja i wirtualnie przespacerować się po dowolnym mieszkaniu.

 W naszym biurze sprzedaży przy alei Śliwowej mamy 50-calowy telewizor z dotykowym ekranem, na którym wyświetla się trójwymiarowa makieta nie tylko samych budynków, ale też całej okolicy w promieniu kilku kilometrów. Można dzięki temu zobaczyć w 3D każdą z kondygnacji i każde mieszkanie – tłumaczy Bartłomiej Mandryga.

mat. inwestora


PCG to także jedyny deweloper we Wrocławiu, który swoim klientom udostępnia gogle VR.

 Klient zakłada okulary ze specjalną aplikacją i udaje się na wirtualny spacer po jednym z już gotowych i w pełni zaaranżowanych mieszkań. Może przejść się po pokojach, usiąść na kanapie czy wyjrzeć przez okno i sprawdzić, jaki będzie miał widok. Może też zmienić aranżację np. z jaśniejszej na ciemniejszą – zaznacza Mandryga.

Wirtualne okulary okazały się strzałem w dziesiątkę.

 To absolutny hit. Każdy klient, który do nas przychodzi, chce je założyć, a potem dzieli się z nami swoimi pozytywnymi wrażeniami. Myślę, że tak dobre wyniki sprzedażowe zawdzięczamy m.in. temu, że przyszli właściciele mogą od razu przekonać się, jak ich mieszkanie będzie wyglądać w przyszłości – podkreśla Bartłomiej Mandryga.

Więcej informacji o Ritmo Park znajdziecie na oficjalnej stronie inwestycji.