DODAJ

Wkrótce start kolejnej inwestycji przy Rychtalskiej [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wkrótce start kolejnej inwestycji
Tomasz Matejuk
2017-03-15 12:40:19
Wrocławska firma DOM.developer szykuje się do rozpoczęcia inwestycji przy ulicy Rychtalskiej 20. Inwestor ma już zgodę na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

W obiekcie o 6/7 kondygnacjach nadziemnych znajdzie się 88 mieszkań i trzy lokale usługowe, a także 86 miejsc postojowych w garażu podziemnych oraz 19 miejsc postojowych terenowych. Deweloper przygotuje też od 35 do 37 stanowisk dla rowerów.

Jak informują nas przedstawiciele dewelopera, rozpoczęcie całego przedsięwzięcia planowane jest na czerwiec 2017 roku, a zakończenie budowy  na czwarty kwartał 2018 roku.DOM.developer działa na wrocławskim rynku od kilkunastu lat. Ma na koncie liczne inwestycje deweloperskie, w tym m.in. apartamentowiec Botanica Residence czy kilkuetapowe osiedla Brzozowe Zacisze i Dalia.

Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, przedstawione wizualizacje inwestycji są robocze.

mat. inwestora


Wysyp inwestycji na Kleczkowie

Rejon ulicy Rychtalskiej i Zakładowej w ostatnim czasie upodobali sobie deweloperzy – Vantage Development realizuje tam swój flagowy, wieloetapowy projekt Promenady Wrocławskie, a obok Archicom buduje Sienę.

Do inwestycji w tym miejscu  oprócz DOM.developer – szykuje się też kolejnych kilku deweloperów. Ponad 200 mieszkań wybuduje tam Echo Investment.

 To projekt powstający w miejscu, które zmieni się radykalnie – bo przecież miasto inwestuje w ten obszar. My jesteśmy nad linią brzegową na styku z bulwarami. Od strony bulwarów wybudujemy budynek mieszkaniowy, a w głębi działki – budynek mieszkaniowy na wynajem. Nasze budynki wraz z budynkami sąsiadów będą tworzyły nową jakość tego miejsca – tłumaczy nam Paweł Słupski z Echo Investment.

Pod koniec zeszłego roku inwestor złożył wniosek o pozwolenie na budowę budynków mieszkalnychJak tłumaczą nam w Echo Investment, budowa ruszy w drugim kwartale 2017 roku.

Z kolei przy ulicy Rychtalskiej 20A swoją inwestycję szykuje WPBM Mój Dom – wcześniej w tym miejscu swój węzeł betoniarski miała firma Dyckerhoff Polska. Deweloper złożył już wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Przy ulicy Rychtalskiej budynki mieszkalne planuje także spółka DM Mieszkania.