DODAJ

[Wałbrzych] Agata Meble w Galerii Victoria

Handel / Wałbrzych


Keen Property Partners Retail deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisał kolejną umowę najmu powierzchni handlowej z firmą AGATA MEBLE.

Popularna polska sieć salonów meblowych, która obecnie posiada swoje sklepy w 12 obiektach handlowych na terenie całego kraju, zajmie 4 600 m2 w parku handlowym Galerii Victoria. AGATA MEBLE oferuje szeroki wybór mebli do domu i biura wraz z ciekawymi i użytecznymi dodatkami wyposażenia wnętrz.

W swojej ofercie firma posiada także luksusowe meble dostępne w różnych stylach (od klasycznych, aż po nowoczesne), które cechuje niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość. Budowa Galerii Victoria rozpoczęła się w lutym 2009 roku, a ceremonia jej otwarcia odbędzie się w sobotę, 16 października 2010 roku.

,,AGATA MEBLE to firma o bogatej tradycji, która dzięki swej długoletniej działalności doskonale zna potrzeby i oczekiwania swoich klientów, dlatego bardzo cieszymy się, że dołącza ona do grona najemców Galerii Victoria" - powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners. ,,Liczba najemców pierwszego w Wałbrzychu centrum handlowego stale rośnie i jestem przekonany, że uda nam się zapewnić 100% wynajęcie Galerii Victoria w dniu jej otwarcia".

Galeria Victoria będzie pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym
w Wałbrzychu i regionie, z towarzyszącą funkcją hotelową i mieszkaniową. Będzie to także pierwsze w mieście centrum handlowe posiadające wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie oraz oferujące klientom dostęp do znanych polskich i międzynarodowych marek. W dwupoziomowym kompleksie handlowym znajdzie się supermarket Intermarché Super
(3 000 m2), około 180 sklepów ze znanymi markami odzieżowymi, park handlowy zajmujący powierzchnię ponad 6 000 m2, sklep ze sprzętem elektronicznym Media Markt (około 3 300 m2) oraz liczne punkty usługowe rozlokowane na ponad 43 000 m2 powierzchni handlowej. W części rozrywkowej (2 300 m2) klienci centrum handlowego znajdą nowoczesne wieloekranowe kino Cinema City z siedmioma salami oraz liczne restauracje, punkty gastronomiczne oraz kawiarnie. Dla klientów zmotoryzowanych powstanie 1 390 naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych. Budowa Galerii Victoria rozpoczęła się w lutym 2009 roku, a ceremonia jego otwarcia odbędzie się w sobotę, 16 października 2010 roku.

Marta Miller Questia PR

Czytaj cały artykuł...