DODAJ

Czwarta edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Mieszkania i domy / Wrocław
Kiedy: 03.09.2016 - 04.09.2016

Już w ten weekend (3-4 września) na Stadionie Miejskim odbędzie się czwarta edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie. Jednym z największych wrocławskich wystawców podczas eventu będzie Rafin Developer, który zaprezentuje swoje już zrealizowane inwestycje oraz te, które są w planie na najbliższy czas. Tydzień później (10-11 września) deweloper organizuje dni otwarte dla zainteresowanych inwestycją Kępa Mieszczańska (10.09) oraz Złota Podkowa (11.09).

Wrześniowa edycja targów, to doskonały moment na rozpoczęcie poszukiwań swoich wymarzonych czterech kątów. W jednym miejscu znajdą się niemal wszystkie oferty dostępne na dolnośląskim rynku mieszkań deweloperskich. Organizator zapewnia wstęp wolny, dzięki czemu może się zjawić duża ilość zainteresowanych kupnem mieszkania.

Podczas tej edycji targów Rafin Developer zaprezentuje trzy zrealizowane inwestycje oraz dwie, które dopiero powstaną. Dwie z inwestycji znajdują się w ścisłym centrum – osiedle Wybrzeże Reymonta (Śródmieście – ul. Władysława Reymonta i Kępa Mieszczańska ( Stare Miasto - ul. Dmowskiego 19E-F), trzecia zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy Krzyki-Partynice – osiedle Złota Podkowa (ul. Zwycięska). Zupełną nowością będą nowe inwestycje, które deweloper zaprezentuje podczas targów - to Nowe Iwiny – zlokalizowane na granicy Wrocławia w Iwinach oraz Partynice House przy ul. Kawalerzystów. Nowe Iwiny to wygodne, komfortowe, nowoczesne i ekologiczne domy parterowe, z optymalnym i funkcjonalnym podziałem pomieszczeń na strefę dzienną i sypialnianą. Natomiast Partynice House, to osiedle w stylu nowoczesnej architektury, przy budowie którego zostaną użyte materiały wysokiej jakości a inwestor przygotowuje prywatą strefę sportowo – rekreacyjną w ramach osiedla.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają bezpłatny magazyn o tematyce budowlanej oraz inne materiały promocyjne. Niektóre z nich to mapy z katalogami, które zawierać mają lokalizacje inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu wraz z najważniejszymi informacjami (cenniki, rzuty, wizualizacje). Dla odwiedzających z dziećmi przewidziana jest profesjonalna opieka w wydzielonej strefie. Na miejscu będą organizowane także konkursy z niespodziankami.

Tydzień później, czyli 10-11 września Rafin Developer organizuje dni otwarte dla inwestycji Kępa Mieszczańska oraz Złota Podkowa – wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00 a skończy o godz. 16.00. Na miejscu będą czekać specjaliści, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Podczas spotkania będzie można zobaczyć wybrane lokale i tym samym rozejrzeć się po okolicy.