DODAJ

Dzień Otwarty w inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu

Mieszkania i domy / Wrocław
Kiedy: 12.03.2016

Grupa Deweloperska GEO rozpoczyna sezon wiosenny od organizacji  Dnia Otwartego na wrocławskim osiedlu Nowy Horyzont. Już 12 marca, szukający własnego „M” będą mogli obejrzeć inwestycję, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

Nowy Horyzont przy ulicy Łomnickiej na Stabłowicach to planowany kompleks 5 czteropiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 328 nowych mieszkań. Ostatni etap prac, czyli budynki B i C, zakończono w grudniu 2015 r., a na przełomie stycznia i lutego br., otrzymały one pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi lokatorzy już wprowadzili się do swoich mieszkań, ale na nabywców czeka jeszcze 59 lokali.

– Postanowiliśmy zorganizować Dzień Otwarty, żeby pokazać klientom nowe budynki, a także przygotowane specjalnie dla nich mieszkanie pokazowe. Podczas spotkania będzie można obejrzeć lokal, osiedle, a także porozmawiać z przedstawicielami GEO na temat inwestycji i oferty – mówi Marcin Zaremba-Śmietański, Członek Zarządu Operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO.

Ceny regularne w Nowym Horyzoncie zaczynają się już od 4300 zł netto, jednak dla osób, które podczas wydarzenia zdecydują się na zakup mieszkania, przygotowano specjalną promocję w postaci zniżki w wysokości 5000 zł na mieszkanie.

– Dodatkowym atutem Nowego Horyzontu jest dostępność mieszkań w programie MdM. Starając się o dofinansowanie, można uzyskać nawet 90 tys. zł dopłaty. Chcąc uzyskać kredyt z dopłatą, warto się pospieszyć, ponieważ jeśli tempo składania wniosków nie spadnie, środki mogą wyczerpać się bardzo szybko – dodaje Marcin Zaremba-Śmietański.

Na Dzień Otwarty GEO zaprasza w dniu 12 marca w godzinach od 10.00 do 17.00 do mieszkania pokazowego przy ulicy Łomnickiej 18a/4.