DODAJ

[Wrocław] Firma Rafin zaprasza na dni otwarte!

Mieszkania i domy / Wrocław
Kiedy: 30.11.-0001

W najbliższy, ostatni już weekend listopada (26.11.) odbędą się ostatnie w tym roku Drzwi Otwarte organizowane przez firmę Rafin Developer. Wszyscy zainteresowani inwestycją Kępa Mieszczańska przy ul. Dmowskiego 19 E - F, będą mogli przyjść w godzinach 11-16 i obejrzeć dostępne mieszkania. W programie m.in. rozmowy z ekspertami, zwiedzanie osiedla, oglądanie gotowych mieszkań, a także pyszną kawę. 
Podczas spotkań będzie można obejrzeć dostępne mieszkania, rozejrzeć się pospacerować po okolicy, a także napić się kawy. Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej oferują wyjątkowe widoki na okolice. Otoczenie rzeki i ponad 4 ha terenów zielonych tworzą warunki idealne do wyciszenia po pracy, czy szkole – z dala od zgiełku. Jednocześnie można stamtąd szybko dostać się na rynek, Halę Targową, czy Ostrów Tumski. Oferta cenowa rozpoczyna się od 6200 zł/m2, a do tego przygotowana jest promocja – dla pierwszych 2 klientów miejsce postojowe gratis. 
Inwestycja wykończona jest, jak zawsze, z największa starannością. Wewnątrz budynku znajdą Państwo stylowe klatki, które udekorowane są wyjątkowymi, historycznymi grafikami wyspy, ze szkłem hartowanym. Projekt ten wykonany został przez renomowaną firmę Greg Architekci. 

Więcej informacji na stronie dewelopera: rafin.pl