DODAJ

Firma Rafin zaprasza na Dni Otwarte na os. Złota Podkowa oraz Kępa Mieszczańska

Mieszkania i domy / Wrocław
Kiedy: 16.04.2016 - 17.04.2016

Doskonałą okazją do poznania inwestycji firmy Rafin – Złotej Podkowy oraz Kępy Mieszczańskiej – będą najbliższe Dni Otwarte. Odbędą się one w dniach 16 kwietnia – na Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Dmowskiego 19 E-F oraz 17 kwietnia – na terenie inwestycji Złota Podkowa, położonej przy ul. Zwycięskiej, na wrocławskich Krzykach. W programie m.in. rozmowy z ekspertami, zwiedzanie osiedla oraz oglądanie gotowych mieszkań. Zapraszamy w godzinach 11.00-16.00.

Podczas spotkań będzie można omówić warunki zakupu mieszkań oraz poznać okolice inwestycji. Na dni otwarte została przygotowana specjalna oferta cenowa. Na Kępie Mieszczańskiej oferujemy mieszkania w cenie 6200 zł/m2, a do tego miejsce postojowe gratis. A to wszystko tylko 10 minut spacerem od wrocławskiego Rynku. Tymczasem na Złotej Podkowie przygotowaliśmy dla klientów vouchery na pierwszą lekcję jazdy konnej, żeby poczuć klimat osiedla, którego sąsiadem jest Wrocławski Tor Wyścigów Konnych. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań w celu umówienia się na spotkanie pod numerem 71 788 78 88.

Osiedle Kępa Mieszczańska położone jest na zielonej wyspie w centrum miasta, w ramionach Odry Północnej i Południowej, wśród 4 hektarów terenów zielonych! Mieszkańcy mogą zobaczyć wyjątkowe mieszkania w prestiżowym budynku, wykończonym w najmniejszych detalach – części wspólne zostały zaprojektowane przez renomowaną pracownię projektową Greg Architekci przy użyciu odpornych płyt HPL (wygląd drewna bez konieczności jego konserwacji), oświetlenia ledowego (w tym oświetlenia numerów poszczególnych mieszkań), czy nawet historycznych grafik wyspy Kępa Mieszczańska za szkłem hartowanym. Kępa Mieszczańska to prestiż w każdym calu.

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu z inwestycji.

Osiedle Złota Podkowa położone jest na wrocławskich Partynicach naprzeciwko Toru Wyścigów Konnych. Na kompleksowym osiedlu nawiązującym architekturą do domów jednorodzinnych powstało idealne miejsce do życia, w którym wszystko jest na wyciągnięcie ręki – place zabaw, sklepy, restauracje, bank, przedszkole, nawet klub fitness. Krzyki cieszą się natomiast ogromną popularnością ze względu na swój rodzinny klimat i ogrom terenów zielonych wokół. Złota Podkowa położona jest jedynie 150 m od Alei Karkonoskiej, tak więc AOW i główna arteria miasta są tak blisko. Osiedle doceniło już ponad 600 rodzin. W dalszych etapach planujemy rozbudowę części wspólnych. Do dyspozycji mieszkańców oddamy nowy plac, na którym każdy znajdzie coś dla siebie: dzieciaki będą mogły szaleć na placu zabaw, czy na specjalnej górce do jeżdżenia na sankach, a dorośli poćwiczyć na siłowni zewnętrznej, czy też zadbać o swój jednoślad na specjalnie do tego przygotowanej stacji naprawy rowerów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z inwestycji.

Rafin to jeden z największych dolnośląskich deweloperów. Zaufanie klientów budujemy od 2000 roku. W tym czasie oddaliśmy już mieszkańcom blisko 1500 mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych cenach. Wysoki kapitał zakładowy – 271 mln zł, zapewnia nam potencjał do rozwoju i pozwala tworzyć właściwe projekty we właściwych miejscach. W sprzedaży mamy nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. W tym Kępa Mieszczańska w ścisłym centrum (Stare Miasto) czy Złota Podkowa na Krzykach, gdzie w inwestycji mamy już 9 budynków. W Śródmieściu powstaje „Wybrzeże Reymonta”, gdzie tworzymy nową dzielnicę dla 2000 mieszkańców, a ostatnie gotowe domy oferujemy w nowoczesnej inwestycji „Osiedle 12 Miesięcy” w Iwinach, tylko 300 m od granicy z Wrocławiem. W inwestycji Dobre Osiedle na Zakrzowie na zakup własnego kąta zdecydowało się już ponad 100 rodzin. Naszym klientom oferujemy nowe mieszkania w stanie deweloperskim.

Dzięki wsparciu Rafin do Wrocławia wrócił międzynarodowy turniej tenisowy „ATP Wrocław Open”. Wspieramy również inne inicjatywy sportowe jak ligi squasha, wrocławskie trasy biegowe oraz młodych piłkarzy UKP Olimpiakos Rafin Żerniki. Rafin Dewelepor jest również mecenasem sztuki. Byliśmy partnerem koncertu „Dwa Żywioły” oraz noworocznego widowiska „Baron Cygański”. Architektura jest naszą pasją, dlatego rewitalizujemy z sukcesem zabytkowe hotele jak Hotel Piast i Hotel Europejski, a już niebawem Hotel Grand.