REKLAMA

Opinie o Budynki Mieszkalne, ul. Podedworze (6)

Napisz komentarz
Damian Daraż
11.11.2021
+3
Kajtman
Gant podpisał z Futureal, firmą deweloperską z Europy Środkowej, umowę o finansowanie projektów deweloperskich. Na podstawie umowy Futureal zainwestuje do 42 mln zł w projekty deweloperskie realizowane przez Ganta. Firma obejmie również akcje nowej emisji Ganuta i po emisji będzie posiadać ponad 5 proc. akcji spółki - podał Gant w komunikacie.

Inwestycje mają zostać przeprowadzone poprzez zakup akcji lub udziałów w wybranych projektach Ganta oraz poprzez wprowadzenie kapitału.

pokaz-artykul.png
USPRO.PL
Życie w dużym mieście nie musi oznaczać codziennego stania w korkach i długich dojazdów do centrum pod warunkiem, że wybierzemy mieszkanie w dzielnicy o dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Do takich lokalizacji należy krakowskie Podgórze Duchackie, gdzie deweloperzy coraz chętniej kupują grunty pod nowe inwestycje. Tylko na ulicy Bochenka w ostatnim czasie do oferty wprowadzono cztery nowe inwestycje, gdzie łącznie powstanie 700 mieszkań.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Grupa Gant Development zawarła ostateczną umowę, na mocy której nabyła nieruchomość gruntową o powierzchni ponad 1 ha w Krakowie przy ul. Bochenka. Powstanie tam osiedle Amber Park na 388 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 20 tys. mkw - poinformował Gant w komunikacie prasowym.

"Wprowadzenie mieszkań z inwestycji Amber Park do naszej oferty istotnie zwiększa potencjał wyników sprzedaży lokali przez Gant Development od listopada br.

pokaz-artykul.png
alsen strasse 67
25436_1000x.jpg25437_1000x.jpg25438_1000x.jpg25439_1000x.jpg
alsen strasse 67
Inwestycja Amber Park przy ul. A. Bochenka to wielorodzinny budynek położony w atrakcyjnej lokalizacji. Przyszli mieszkańcy docenią wygodę życia w miejscu, z którego w kwadrans można dotrzeć do centrum (samochodem, autobusem, szybkim tramwajem) czy wyruszyć na weekend "za miastem" (swobodny dojazd do autostrady A4). Bliskość szkół oraz centrów handlowo-rozrywkowych (Bonarka, Zakopianka) zapewnia komfort i oszczędność czasu.
Inwestycja Amber Park to wielorodzinny budynek w nowoczesnej odsłonie. Na wewnętrznym dziedzińcu znajdzie się plac zabaw i 62 miejsca postojowe, a w budynku garaż podziemny z 171 miejscami parkingowymi i komórki lokatorskie. Większość mieszkań będzie miała balkony, tarasy lub zielone ogródki. Szeroka oferta mieszkań o powierzchni od 27,10 m2 do 91,05 m2, zróżnicowanym rozkładzie i bardzo przystępnej cenie, pozwoli zaspokoić różnorodne potrzeby przyszłych mieszkańców.
Więcej informacji: http://www.gant.pl/CMS/nowe-mieszkania-krakow-bochenka/opis_inwestycji.html
REKLAMA