REKLAMA

ALSTAL Grupa Budowlana

Artykuły o ALSTAL Grupa Budowlana

Nowa hala serwisowa Kolei Dolnośląskich w Legnicy na finiszu. To kluczowa inwestycja kolejowa w regionie [ZDJĘCIA]
Nowa hala serwisowa Kolei Dolnośląskich nabiera kształtów. Do końca prac związanych z jej budową zostało zaledwie kilka miesięcy. W czwartek, 17 listopada, w Legnicy przy ul. Pątnowskiej, gdzie zlokalizowana jest inwestycja, miała miejsce uroczystość zawieszenia wiechy.
W Legnicy, za 65 mln zł, trwa rozbudowa zaplecza technicznego do obsługi i serwisowania Kolei Dolnośląskich [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Legnicy, przy ul. Pątnowskiej 1 w ramach kontaktu firma ALSTAL Grupa Budowlana wykonuje roboty budowlane polegające na rozbudowie zaplecza technicznego do obsługi i serwisowania taboru spółki Koleje Dolnośląskie S.A.
Kryty basen "Łabędź" na bydgoskim Miedzyniu został oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]
W czwartek, 20 października, kryty basen "Łabędź" na bydgoskim Miedzyniu został oficjalnie otwarty. Budowę o wartości ponad 20 milionów złotych zrealizowała firma ALSTAL Grupa Budowlana.
Postęp prac rewitalizacyjnych Opery Śląskiej w Bytomiu
Remont Opery Śląskiej w Bytomiu to jedna z najważniejszych inwestycji realizowanych w naszym regionie. Kontrakt o wartości ponad 56 mln zł zakłada przeprowadzenie szeregu prac budowlanych, konserwatorskich i restauratorskich, dzięki którym perełka architektoniczna województwa śląskiego zostanie dostosowana do aktualnych potrzeb i wymogów.
W Szczecinie powstaje wielki kompleks basenowo-edukacyjny Fabryka Wody [ZDJĘCIA]
We wtorek, 11 października mijają dokładnie trzy lata od podpisania umowy na budowę ogromnego kompleksu basenowo-edukacyjnego Fabryka Wody w Szczecinie. O postępach pracy szeroko opowiedział Dominik Słowek, Kierownik Budowy z firmy ALSTAL Grupa Budowlana.
W Łodzi trwa budowa II etapu ALCHEMIUM Politechniki Łódzkiej [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W kampusie Politechniki Łódzkiej przy ulicy Żeromskiego 116, w dzielnicy Polesie, powstaje nowoczesny kompleks budynków Alchemium. Realizacja inwestycji została podzielona na dwa etapy. W pierwszym, ukończonym w 2021 roku powstało centrum konferencyjno-dydaktyczne.
Ostatnie prace wykończeniowe, rozruchy i odbiory nowego, krytego basenu na Miedzyniu w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
Na bydgoskim Miedzyniu, jako generalny wykonawca ALSTAL Grupa Budowlana, realizuje projekt budowy krytego basenu. Nowopowstający obiekt został połączony z gmachem Zespołu Szkół nr 8 przy ulicy Pijarów. Aktualnie trwają prace wykończeniowe, rozruchy próbne wykonanych instalacji i czynności odbiorowe.
Adamed Pharma inwestuje 300 mln zł i zwiększa moce produkcyjne Centrum Produkcyjno-Logistycznego w Pabianicach
W Pabianicach trwa rozbudowa jednego z najnowocześniejszych w polskiej farmacji Centrum Produkcyjno-Logistycznego. Dzięki tej inwestycji firma farmaceutyczno-biotechnologiczna Adamed Pharma S.A. zwiększy bezpieczeństwo lekowe polskich pacjentów. Poprzez rozwój zakładu w Pabianicach, Adamed podniesie swoje zdolności produkcyjne z 2 mld tabletek produkowanych w 2020 roku do 4 mld w 2027 r. oraz zwiększy poziom automatyzacji i robotyzacji procesów. Generalnym Wykonawcą zakończonego I etapu prac jest firma ALSTAL Grupa Budowlana.
ALSTAL rozbuduje halę serwisową Kolei Dolnośląskich [WIZUALIZACJE]
Koleje Dolnośląskie podpisały umowę z nowym wykonawcą rozbudowy hali serwisowej w Legnicy. Inwestycj...
Politechnika otrzymała 6 ofert w przetargu na generalne wykonawstwo dwóch budynków kompleksu InnoCamp-GEO2
Politechnika Wrocławska otrzymała 6 ofert w przetargu na generalne wykonawstwo budynku WDF oraz AT w...
REKLAMA