REKLAMA

Panattoni Europe Sp. z o.o.

Inwestycje Panattoni Europe Sp. z o.o.

Artykuły o Panattoni Europe Sp. z o.o.

Logistyka obawia się trudności w prowadzeniu biznesu, ale nadal chce inwestować w Polsce
W logistyce nastroje są średnie, co jest pochodną trudnego otoczenia społeczno-gospodarczego. Najemcy tego sektora w zdecydowanej większości (72 proc.) oceniają swoją sytuację jako trudniejszą niż rok wcześniej, głównie ze względu na inflację i rosnące koszty – wynika z raportu CBRE i Panattoni Europe „Confidence Index 2022”.
Znany deweloper przemysłowy dostał pozwolenie na wyburzenie 31 budynków w Gdańsku. Kiedy ruszą prace?
Panattoni Europe Sp. z o.o. dostał pozwolenie na rozbiórkę 31 budynków położonych przy ul. Rzęsnej w Gdańsku. Obiekty znajdują się obecnie na 7 działkach o powierzchni ponad 7 hektarów.
Wielka inwestycja niemieckiej sieci sklepów ALDI pod Bydgoszczą. 200 nowych miejsc pracy
Niemiecka sieć sklepów ALDI z wielką inwestycją pod Bydgoszczą. 43 000 mkw. łącznej powierzchni magazynowej, 11 000 mkw. powierzchni obszaru chłodzonego, 82 elektryczne wózki, 23 000 europalet, głosowa kompletacja zamówień, możliwość obsługi do 250 sklepów i wreszcie czas dostawy skrócony o 30 proc. To nowy magazyn ALDI w liczbach, który został właśnie otwarty w miejscowości Lisi Ogon pod Bydgoszczą. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz i mediów. Na potrzeby magazynu sieć utworzyła 200 nowych miejsc pracy.
Panattoni sprzedaje Panattoni Park Tricity North koło Gdyni czeskiemu inwestorowi Trigea
Panattoni, największy w Europie deweloper i inwestor kapitału na rynku nieruchomości przemysłowych oraz logistycznych, sprzedał czeskiemu funduszowi Trigea Nemovitostní Fund – spółce inwestycyjnej należącej do czeskiej Grupy Partners – w pełni wynajęty park dystrybucyjny Panattoni Park Tricity North. Nieruchomość klasy A o powierzchni 46 000 mkw. jest piątym trójmiejskim parkiem Panattoni, a pierwszym w pobliżu Gdyni, miasta portowego na wybrzeżu Bałtyku.
Panattoni sprzedaje dwa polskie parki logistyczne – w Lublinie i koło Zabrza na Śląsku
Panattoni, największy w Europie deweloper oraz inwestor instytucjonalny w sektorze nieruchomości przemysłowych i logistycznych, sfinalizował sprzedaż dwóch polskich parków logistycznych – w Lublinie i koło Zabrza na Śląsku – północnoamerykańskiemu inwestorowi private equity. Obie nieruchomości mają łączną powierzchnię najmu brutto (GLA) około 65 000 mkw.
Kolejna inwestycja Panattoni w zachodniej Polsce
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, po raz kolejny zainwestuje w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim. Na miejsce swojej nowej inwestycji wybrał Szprotawę.
Wielka inwestycja amerykańskiej firmy Panattoni w Bytomiu. Powstanie wiele nowych miejsc pracy
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, po raz kolejny zainwestuje w województwie śląskim. Ten amerykański inwestor na miejsce swojej kolejnej, wielkiej inwestycji wybrał Bytom.
Panattoni po raz kolejny inwestuje pod Poznaniem
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, po raz kolejny inwestuje pod Poznaniem. W poniedziałek, 23 maja spółka PDC Industrial Center 195 z grupy Panattoni Europe podpisała umowę z firmą Mirbud S.A. na budowę hal magazynowych w Tarnowie Podgórnym.
Panattoni po raz kolejny zainwestuje w Szczecinie
Panattoni Europe, lider nieruchomości przemysłowych po raz kolejny zainwestuje w Szczecinie. Na miejsce swojej kolejnej inwestycji w tym mieście firma wybrała dzielnicę Dąbie, w której zrealizowała już jedną inwestycję – Panattoni Park Szczecin II.
Panattoni po raz kolejny inwestuje w Łodzi
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie po raz kolejny inwestuje w Łodzi. W miejscu dawnej fabryki ABB przy ul. Lodowej powstanie City Logistics Panattoni, nowoczesny obiekt realizujący zasady gospodarki cyrkularnej i zrównoważonego rozwoju.
REKLAMA