REKLAMA

Trefl S.A.

Artykuły o Trefl S.A.

Kolejne dwie firmy zainwestują w Małopolsce w ramach Polskiej Strefy Inwestycji
Krakowski Park Technologiczny (KPT) wydał kolejne dwie decyzje o wsparciu inwestorów w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Decyzje trafią do firmy Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. mającej swoją siedzibę w podkrakowskim Podłężu oraz do firmy Wessper Sp. z o.o. z Rzezawy. Suma nakładów inwestycyjnych wyniesie 18 062 700,00 zł.
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna udzieliła wsparcia kolejnym inwestorom
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna (PSSE) udzieliła wsparcia kolejnym przedsiębiorcom. Od początku roku Zarząd PSSE wydał 35 decyzji o wsparciu o łącznej wartości ponad 1,14 mld zł, z równoczesną deklaracją utworzenia 168 nowych miejsc pracy. Obecna niełatwa sytuacja gospodarcza spowodowana nie tylko pandemią, ale także wojną w Ukrainie nie powstrzymała przedsiębiorców od rozpoczęcia nowych projektów inwestycyjnych. Dowodem na to są wydane decyzje o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. W samej Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w bieżącym roku zainwestowało już 35 przedsiębiorców – większość z nich to polskie firmy z sektora MŚP.
Trefl S.A. zainwestuje w Gdyni i Rumii 113 milionów złotych
Trefl S.A. zainwestuje 113 milionów złotych w zwiększenie mocy produkcyjnej poprzez rozbudowę parku produkcyjno-maszynowego w zakładzie w Gdyni oraz w budowę centrum logistycznego w Rumii.
[Gdynia] Dekpol wybuduje halę produkcyjną dla Trefla
Dekpol S.A., w ramach usług generalnego wykonawstwa, zawarł umowę z firmą Trefl SA na budowę hali p...
REKLAMA