Miasto

Popularne miasta

Wrocław

• 2670 inwestycje
  • 15322 wiadomości
  • 7738 ogłoszeń
  • 392 firm

Kraków

• 2953 inwestycje
  • 5836 wiadomości
  • 1136 ogłoszeń
  • 226 firm

Warszawa

• 1833 inwestycje
  • 6391 wiadomości
  • 24 ogłoszeń
  • 472 firm

Poznań

• 293 inwestycje
  • 1146 wiadomości
  • 119 ogłoszeń
  • 49 firm

Katowice

• 295 inwestycje
  • 1790 wiadomości
  • 0 ogłoszeń
  • 62 firm

Lublin

• 203 inwestycje
  • 1376 wiadomości
  • 0 ogłoszeń
  • 26 firm

Gdańsk

• 117 inwestycje
  • 1093 wiadomości
  • 1 ogłoszeń
  • 14 firm

Łódź

• 72 inwestycje
  • 892 wiadomości
  • 0 ogłoszeń
  • 27 firm

Białystok

• 74 inwestycje
  • 367 wiadomości
  • 0 ogłoszeń
  • 63 firm

Szczecin

• 80 inwestycje
  • 690 wiadomości
  • 17 ogłoszeń
  • 30 firm

Bydgoszcz

• 33 inwestycje
  • 290 wiadomości
  • 1 ogłoszeń
  • 11 firm

Toruń

• 27 inwestycje
  • 365 wiadomości
  • 0 ogłoszeń
  • 3 firm
forum / architektura i budownictwo / Budowa i remont

Budowa i remont

• Tani sposób na ogrodzenie dużej powierzchni

Mam działkę o wielkości 0,8ha, na której planuję zrealizowąć inwestycję: hala magazynowa. Jesteśmy n…

5
    6
    #
    marushhka
    5 godz. temu

Może po prostu kupić, a później sprzedać? Jak się budowałam to ze sporymi rzeczami tak robiłam i bar…

Tani sposób na ogrodzenie dużej powierzchni
  • Kostka brukowa

Witam. Jestem zainteresowany położeniem kostki brukowej na podjeździe, szukam jakiegoś dobrego wykon…

3
    4
    #
    edward332
    17.10.2020, godz. 06:12

Ja mam bardzo ładną kostkę brukową i ostatnio także skorzystałem z bardzo dobrej oferty sklepu …

Kostka brukowa
  • Sypialnia w bloku

Kupiłam dwupokojowe mieszkanie w bloku, niestety budżet nie pozwolił na zakup większego, bardziej pr…

21
    25
    #
    lowe.lilian
    15.10.2020, godz. 13:53

Choć wygląd w przypadku łóżka ma tak naprawdę drugorzędne znaczenie, bez trudu znajdziemy modele, k…

Sypialnia w bloku
  • Pomysł na oryginalny taras ?

Witam:) W tamtym roku zakończyliśmy z małżonką urządzanie naszego domu, niestety budowa i wykończeni…

9
    20
    #
    sam98
    13.10.2020, godz. 15:04

A gdyby tak oszklić taras? Zastanawiam się nad takim pomysłem. 

Pomysł na oryginalny taras ?
  • Wymiana okien

Macie już to za sobą? Faktycznie doradzacie wybrać takie jak tu - okna antywłamaniowe? W domku jedn…

8
    9
    #
    sam98
    13.10.2020, godz. 15:04

Czy uda się wymienić 4 okna jednego dnia? 

Wymiana okien
  • Pościel do sypialni

Cześć właśnie zamówiłem pościel http://koldra.pl/ bardzo fajna jest jak szukacie jakiś poś…

7
    8
    #
    sam98
    13.10.2020, godz. 15:03

Jeśli czerń we wnętrzu jest nie tym, co Cię przeraża, lecz tym, co inspiruje, na pewno zakochasz si…

Pościel do sypialni
  • Jaki projekt domu?

Czy ktoś poradzi, gdzie znaleźć dobrze opisane projekty domów? Oprócz strony http://projekty.murator…

20
    71
    #
    olena
    12.10.2020, godz. 10:49

Projekt  to jedno, ale potem trzeba się zastanowić nad aranżacją

Jaki projekt domu?
  • Ogrodzenie

Zamierzam postawić sobie nietypowe ogrodzenie. Wiecie może czy jakaś firma podejmie się zrobienia me…

8
    10
    #
    olena
    12.10.2020, godz. 10:48

tak , jest sporo firm, które takowe ogrodzenie robią 

Ogrodzenie
  • Jak remontować na minimum kosztów ?

Witam. Jak remontować na minimum kosztów ? Jakieś pomysły ? Pozdrawiam

11
    11
    #
    olena
    12.10.2020, godz. 10:48

Pamietajcie jednak aby zainwestować w odpowiednie i konkretne materiały, ja na przykład kupiłam tylk…

Jak remontować na minimum kosztów ?
  • randki

Witam, możecie polecić mi portal randkowy, dzięki któremu poznam ludzi i będę mógł umówić się na ran…

3
    4
    #
    jjusti18
    06.10.2020, godz. 18:42

Randkowanie to fajna sprawa. Umawiamy się na spotkania, poznajemy nowe osoby i w ten sposób można w…

randki
  • Wykończenie mieszkania

Od czego zacząć wykończenie mieszkania? Jak się za to zabrać, aby wszystko przebiegało sprawnie? War…

13
    14
    #
    kalinaroh
    06.10.2020, godz. 14:27

Inspiracji do sypialni można też szukać na Instagramie, tam jest dużo ciekawych pomysłów na urządzen…

Wykończenie mieszkania
  • Okna drewniane czy PCV?

Jakie okna są najlepsze? Drewniane, czy może klasyczne plastiki, które przez ostatnie lata stały się…

16
    49
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 14:02

Moim najlepsze okna PCV niż drewniane. Nie mam dobrych wspomnień ze stolarką drewnianą w domu i…

Okna drewniane czy PCV?
  • Jakie okna do domu

Przymierzamy się do wymiany okien w kilku pomieszczeniach. Na co należy zwracać uwagę przy ich wybor…

19
    21
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 13:24

Ja mam z OKNOPLAST i bardzo polecam. Jakość potwierdzona doświadczeniem producenta. Szukaliśmy tylko…

Jakie okna do domu
  • Projekt tarasu

Niedawno wprowadziłem się do swojego domu pod miastem - wszystko pięknie, ładnie, nie ma to jak życi…

3
    11
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 13:23

My mamy płyty betonowe na taras  i na prawdę jestem bardzo zadowolony z jakości. Bardzo ładnie…

Projekt tarasu
  • Drzwi zewnętrzne?

Jaki jest polecany  producent drzwi zewnętrznych do domu / mieszkania? Może macie jakieś spr…

1
    2
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 13:19

Jeśli do domu to mogę polecić firmę ALUHAUS, to producent drzwi aluminiowych. Mają na prawdę świetną…

Drzwi zewnętrzne?
  • Dom energooszczędny, pompy ciepła, fotowoltaika, etc.

Zachęcam do udziału w 4. Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej R…

19
    33
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 13:18

Fotowoltaika mnie kusi ale jeszcze się nie przekonałem. Na razie zainwestowałem w okna energooszczęd…

Dom energooszczędny, pompy ciepła, fotowoltaika, etc.
  • Drzwi zewnętrzem jakie?

Jakie drzwi zewnętrze do domu warto kupić? Jaki producent drzwi zewnętrznych waszym zdaniem jest war…

1
    2
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 12:50

Ja mam z firmy Aluhaus i mogę polecić. Świetna jakość, a stolarka aluminiowa moim zdaniem to przyszł…

Drzwi zewnętrzem jakie?
  • Drzwi pasywne?

Jakie to są drzwi pasywne, czy ktoś z Was może na takie się zdecydował i może podzielić się opinią?…

1
    2
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 12:48

Drzwi pasywne moja droga nie nadają się do kamienic tylko typowo do budownictwa pasywnego. Jeśli mas…

Drzwi pasywne?
  • Rolety do mieszkania

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie nowych rolet do mieszkania. Co obecnie jest modne? 

7
    8
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 12:44

Te żaluzje ze zdjęcia wyglądają tak, jak moje. Z tym, że ja zamawiałem w firmie Agata Rolety przez i…

Rolety do mieszkania
  • Płyty betonowe

Hej, czy ktoś z Was robił taras z płyt betonowych? Słyszałem, że jest to bardzo fajny materiał, któr…

2
    3
    #
    Iwan
    04.10.2020, godz. 12:35

Kordek ja się z Tobą nie zgodzę. Kto powiedział, że beton nadaje się tylko na drogi. Ja mam pł…

Płyty betonowe
  • Klimatyzacja do sypialni

Cześć, upały w tym roku skutecznie mnie przekonały do założenia klimy w swoim domu. Czekam tylko, a…

22
    77
    #
    Salamanca
    02.10.2020, godz. 10:02

Tak, bardzo lubię grać w kasynie online. Sam przez długi czas nie mogłem uwierzyć, że jest to tak za…

Klimatyzacja do sypialni
  • Kuchnia w odmiennym guście?

Może np. klasyczne fronty mebli i nowoczesne, surowe blaty? A do tego panele szklane na ścianie :)?

19
    25
    #
    viktoria34
    01.10.2020, godz. 21:15

Poszukuje ciekawych i w mirę nie drogich propozycji meblowych do nowego domu. Ostatnio natknęłam się…

Kuchnia w odmiennym guście?
  • Jaka podłoga (parkiet)?

Witam. Chciałbym się zapytać o wasze zdanie na temat parkietów. Czy uważacie ten rodzaj podłóg za do…

23
    31
    #
    ulkaka
    30.09.2020, godz. 01:41

Zależy jaki się ma budżet oraz co kto lubi. Ja jestem zwolennikiem materiałów naturalnych, także po…

Jaka podłoga (parkiet)?
  • Katowice hydraulik

Cześć słuchajcie możecie mi polecić dobrego hydraulika w Katowicach bo już raz się przejechałem i te…

3
    10
    #
    jjusti18
    27.09.2020, godz. 09:16

Z tego co ja się orientuje to sporo osób też sobie chwali usługi świadczone przez   https:…

Katowice hydraulik
  • Free Samples Available FOR HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€( +16614123859

Buy high quality undetectable grade AA+ counterfeit banknotes, we have available USD, CAD, GBP, EU j…

0
    1
    #
    vincent1919
    26.09.2020, godz. 01:04

Buy high quality undetectable grade AA+ counterfeit banknotes, we have available USD, CAD, GBP, EU j…

Free Samples Available FOR HIGH QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€( +16614123859