DODAJ

Autostrada A4 Tarnów (Krzyż) - Dębica (Pustynia)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad realizuje w mieście inwestycję Autostrada A4 Tarnów (Krzyż) - Dębica (Pustynia). Oddanie do użytku odbyło się IV kw. 2014 roku
Szczegóły - Autostrada A4 Tarnów (Krzyż) - Dębica (Pustynia)
inwestorGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
realizacja inwestycjiIV kw. 2014
Damian Daraż 06.10.2014, godz. 13:54
4 października 2014
Krakowski oddział GDDKiA chce przed 1 listopada udostępnić do ruchu prawie 35-km odcinek autostrady A4 od węzła Krzyż k. Tarnowa (Małopolska) do węzła Dębica Pustynia (Podkarpackie). To przedostatni budowany fragment polskiej części A4. Jak poinformowała PAP rzeczniczka krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) Iwona Mikrut, niezbędne prace budowlane są na ukończeniu, teraz wiele zależy od tempa odbioru inwestycji przez odpowiednie służby, m.in. straż pożarną i policję.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Damian Daraż 12.06.2014, godz. 12:29
09.06.2014
W ciągu godziny fragment autostrady między Tarnowem a Dębicą będzie mógł zamienić się w lądowisko dla samolotów.
W Jastrząbce na autostradzie A4, tuż przy granicy z Małopolską, powstaje drogowy odcinek lotniskowy (DOL).

pokaz-artykul.png
odpowiedz
arczikr 15.01.2013, godz. 20:34
Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zajmie się dokończeniem budowy autostrady między Tarnowem i Dębicą. Jest już zarządzenie w tej sprawie.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
elle-elle 09.01.2013, godz. 19:19
- Przesunięty został termin składania i otwarcia ofert w przetargu na dokończenie budowy autostrady A4 na odcinku od węzła Krzyż k. Tarnowa do węzła Dębica Pustynia - poinformował PAP w środę Bartosz Wysocki z rzeszowskiego oddziału GDDKiA. Nowy termin wyznaczono na 24 stycznia br.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
aga super dziewczyna 27.06.2012, godz. 19:03
Przedmiotowy odcinek jest częścią autostrady A-4, znajdującej się w III korytarzu transportowym sieci TEN-T. Jej podstawowym zadaniem jest zapewnienie szybkiego i sprawnego połączenia komunikacyjnego w ruchu międzynarodowym na kierunku wschód-zachód. Jej budowa zapewni bezpośrednie połączenie z Niemcami przez przejście graniczne w Jędrzychowicach i z Ukrainą przez przejście graniczne w Korczowej. Budowa przedmiotowego odcinka autostrady A-4 uaktywni zubożałe pod względem gospodarczym tereny Polski Wschodniej oraz zmniejszy ruch na istniejącej drodze krajowej nr 4, co skutkować będzie redukcją negatywnego oddziaływania ruchu drogowego na środowisko.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję