REKLAMA

O inwestycji Galeria Echo

Galeria handlowa w centrum Raciborza ma mieć 15 tys. mkw. powierzchni najmu. Znajdzie się tam wielosalowe kino, sklepy i restauracje. Według planu zagospodarowania przestrzennego, galeria ma mieć od 10 do 18 metrów wysokości (z dwoma lub trzema kondygnacjami), z parkingami pod- lub naziemnymi.
Napisz komentarz
Kajtman
Spółka deweloperska Echo Investment jest po pierwszej fazie rokowań na temat zakupu placu Długosza w Raciborzu. Według informacji Radia Vanessa, za działkę o powierzchni 15 tys. mkw., kielecka spółka zapłaci 8 mln zł. Akt notarialny ma zostać podpisany do połowy września.

Początkowo miasto chciało za nieruchomość 15 mln zł. - Na początku cena była wyższa, bo rzeczoznawca wycenił plac na 12 mln zł, ale ponieważ był dobry czas na rynku, prezydent zdecydował o podniesieniu ceny do 15.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Galeria handlowa w centrum Raciborza ma mieć 15 tys. mkw. powierzchnii najmu. Znajdzie się tam wielosalowe kino, sklepy i restauracje. Według planu zagospodarowania przestrzennego, galeria ma mieć od 10 do 18 metrów wysokości (z dwoma lub trzema kondygnacjami), z parkingami pod- lub naziemnymi.

Źródło: www.retailnet.pl
REKLAMA