[Kraków] Okulickiego 59

[Kraków] Okulickiego 59

Kraków/Bieńczyce
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.

O inwestycji [Kraków] Okulickiego 59

Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Mistrzejowice (Nowa Huta), przy ul. Generała Leopolda Okulickiego, to kameralny projekt zakładający budowę 145 mieszkań w siedmiopiętrowym budynku. Niewątpliwym walorem usytuowania budynku, jest bardzo dobra komunikacja z centrum miasta, do którego dojazd zajmuje niespełna kwadrans. Na uwagę zasługuje również znakomicie rozwinięta okoliczna infrastruktura. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkole, liczne obiekty handlowe, obiekty usługowe oraz szpital i przychodnia. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2013 roku. Atuty inwestycji to Ceny mieszkań już od 4 900 zł/m2 Mieszkania w atrakcyjnych metrażach od 25 do 72 m2 Mieszkania o atrakcyjnym układzie funkcjonalno-przestrzennym (w ofercie mieszkania dwu pokojowe o powierzchni już od 41 m2, a mieszkania trzy pokojowe już od 54 m2) Parking podziemny Wysoki standard obsługi - wsparcie doradców w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup mieszkania Harmonogram wpłat za mieszkanie uzależniony od postępu prac budowlanych Atrakcyjna lokalizacja w pobliży ważnych arterii drogowych Wraz z budową inwestycji powstanie pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkole, liczne obiekty handlowe, obiekty usługowe oraz szpital i przychodnia.
Napisz komentarz
tomasz.witko

Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Mistrzejowice (Nowa Huta), przy ul. Generała Leopolda Okulickiego, to kameralny projekt zakładający budowę 145 mieszkań w siedmiopiętrowym budynku. Niewątpliwym walorem usytuowania budynku, jest bardzo dobra komunikacja z centrum miasta, do którego dojazd zajmuje niespełna kwadrans. Na uwagę zasługuje również znakomicie rozwinięta okoliczna infrastruktura. W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkole, liczne obiekty handlowe, obiekty usługowe oraz szpital i przychodnia.
Zakończenie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2013 roku.
Atuty inwestycji to

  • Ceny mieszkań już od 4 900 zł/m2
  • Mieszkania w atrakcyjnych metrażach od 25 do 72 m2
  • Mieszkania o atrakcyjnym układzie funkcjonalno-przestrzennym (w ofercie mieszkania dwu pokojowe o powierzchni już od 41 m2, a mieszkania trzy pokojowe już od 54 m2)
  • Parking podziemny
  • Wysoki standard obsługi - wsparcie doradców w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup mieszkania
  • Harmonogram wpłat za mieszkanie uzależniony od postępu prac budowlanych
  • Atrakcyjna lokalizacja w pobliży ważnych arterii drogowych

Wraz z budową inwestycji powstanie pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi.
W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkole, liczne obiekty handlowe, obiekty usługowe oraz szpital i przychodnia.
REKLAMA