DODAJ

Centrum Biznesowe "Synergia" (Budynek B)

[Łódź] Centrum Biznesowe "Synergia" (Budynek B) 84648[Łódź] Centrum Biznesowe "Synergia" (Budynek B) 84647[Łódź] Centrum Biznesowe "Synergia" (Budynek B) 84646
Centrum Biznesowe Synergia należy do grupy dwóch prestiżowych nieruchomości o łącznej powierzchni 15.200m2 zlokalizowanych w Łodzi.

W skład kompleksu Synergia wchodzą zabytkowe budynki fabryczne gruntownie zmodernizowane oraz budynki nowo-powstałe.

I etap inwestycji rozpoczęty został w 2008 roku od powołania zespołu projektowo-wykonawczego, którego zadaniem było przygotowanie kompletnej koncepcji rewitalizacji zabytkowej części nieruchomości oraz planu dalszego rozwoju w oparciu o budowę nowych obiektów. I etap pozwolił na oddanie do użytku ponad 7.000m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, której komercjalizacja zakończyła się pełnym sukcesem tuż po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

W nieruchomości biura wynajmują wiodące firmy ubezpieczeniowe, instytucje finansowe, firmy szkoleniowe oraz projektowe i informatyczne.
Szczegóły - [Łódź] Centrum Biznesowe "Synergia" (Budynek B)
inwestorInter-Mar St. Marzec
bura12345 05.09.2013, godz. 13:51
przepiękny obiekt i doskonale wyposażony,....znakomity na prowadzenie własnego biura:)
----
http://kredyty-poznan.pl
odpowiedz
invest1 05.09.2013, godz. 10:47
Centrum Biznesowe Synergia należy do grupy dwóch prestiżowych nieruchomości o łącznej powierzchni 15.200m2 zlokalizowanych w Łodzi.

W skład kompleksu Synergia wchodzą zabytkowe budynki fabryczne gruntownie zmodernizowane oraz budynki nowo-powstałe.

I etap inwestycji rozpoczęty został w 2008 roku od powołania zespołu projektowo-wykonawczego, którego zadaniem było przygotowanie kompletnej koncepcji rewitalizacji zabytkowej części nieruchomości oraz planu dalszego rozwoju w oparciu o budowę nowych obiektów. I etap pozwolił na oddanie do użytku ponad 7.000m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, której komercjalizacja zakończyła się pełnym sukcesem tuż po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

W nieruchomości biura wynajmują wiodące firmy ubezpieczeniowe, instytucje finansowe, firmy szkoleniowe oraz projektowe i informatyczne:
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję