Sklep na styku ulic KEN oraz Stanisławowskiej

REKLAMA
inwestorE&L Invest
realizacja inwestycjiII kw. 2010

O inwestycji Sklep na styku ulic KEN oraz Stanisławowskiej

Nowy sklep sieci "Piotr i Paweł" powstał w nowym dwukondygnacyjnym budynku o łącznej powierzchni 11,5 tys m. kw. na styku ulic Komisji Edukacji Narodowej i Stanisławowskiej. Otwarcie miało miejsce 15 maja 2009 roku.
Napisz komentarz
mariusz-lca
[quote:2ueg8i15]Będą trzy nowe markety
22.07.2008.
Lubin. Kolejny sklep wielkopowierzchniowy powstaje między hipermarketami OBI i Castorama. Będzie tam Centrum Wyposażenia Wnętrz. Inwestorem jest spółka E&L Invest z Warszawy. Prace ruszyły w ubiegłym tygodniu. W mieście powstaną też kolejne sklepy Polo i Netto.

Po zakończeniu prac w nowym centrum handlowym znajdą się sklepy i firmy usługowe związane z wyposażeniem wnętrz. Nie zabraknie też innych sklepów.
Wśród nich znany już mieszkańcom Głogowa sieciowy Piotr i Paweł oferujący głównie artykuły spożywcze. - Nasza siec już realizuje rozbudowę i podpisaliśmy umowę, aby uruchomić kolejny sklep tym razem w Lubinie. Będzie w nim dokładnie taki sam asortyment jak w pozostałych 41 sklepach w Polsce. Staramy się zajmować powierzchnię od tysiąca do tysiąca stu metrów - powiedział nam Błażej Partyn, rzecznik prasowy sieci Piotr i Paweł.

Zakończenie robót budowlanych w Centrum Wyposażenia Wnętrz warszawski inwestor planuje na koniec marca przyszłego roku. Aktualnie trwają intensywne roboty ziemne.
Nie będzie to jedyny sklep, który w ciągu najbliższego roku otworzy swoje podwoje w Lubinie. Na ukończeniu jest budowa sieciowego Netto. Powstaje on w rejonie ul. Kilińskiego i Księcia Ludwika. Przy ul. Kościuszki ruszyły natomiast prace w dawnym budynku liceum ekonomicznego. Tutaj z jak wynika z nieoficjalnych informacji będzie market Polo.
(pit)
[/quote:2ueg8i15]
http://elka5.fm//content/view/29274/78/
mariusz-lca
[quote:27fz3c7w]LUBIN Rośnie nowy sklep
Między hipermarketami OBI a Castoramą w Lubinie powstaje nowy obiekt handlowy. Jedną część zajmie w nim na swój sklep sieć „Piotr i Paweł”.

Z tablicy informacyjnej, postawionej na placu budowy można się dowiedzieć, że na styku ulic KEN oraz Stanisławowskiej, tuż przy małym rondzie koło OBI warszawska spółka E&L Invest stawia Obiekt handlowo-usługowy i wystawienniczy „Centrum Wyposażenia Wnętrz”. Jak się dowiedzieliśmy, budynek ma mieć dwie kondygnacje, o łącznej powierzchni 11,5 tys. m kw.
Jeden z przyszłych gospodarzy jest już znany: to właściciel sieci detalicznej „Piotr i Paweł”.
- Rzeczywiście, będziemy tam – potwierdził rzecznik firmy Błażej Patryn.
„Piotr i Paweł” to spółka poznańska, dobrze jednak znana i w naszym regionie - ma sklepy m.in. w Głogowie. Market w Lubinie nie będzie się od nich znacząco różnił.
- Standardowa wielkość naszych placówek, to ok. 1100 m kw. W asortymencie przeważa spożywka, a uzupełnieniem ,w ilości ok. 5 proc. są artykuły przemysłowe poinformował rzecznik.
„Piotr i Paweł” zajmie jednak część z planowanych 6,5 tys. m kw. powierzchni parteru obiektu. Pozostałą – również na piętrze – inni handlowcy i firmy usługowe. W biurze głównego inwestora powiedziano nam, że lista przyszłych najemców jest już niemal pełna. W ofercie – zgodnie z nazwą – prym będą wieść artykuły wyposażenia wnętrz.

Według podanych na tablicy informacji, całość ma być gotowa na koniec marca przyszłego roku. Niewykluczone jednak, że - zgodnie z lubińską tradycją - nowe sklepy otworzą swoje podwoje... na barbórkę.


Autor: mb[/quote:27fz3c7w]

http://www.powiat-lubin.pl/news.php?id=1448
REKLAMA