steel.s Poland Sp. z o.o.

REKLAMA

O inwestycji steel.s Poland Sp. z o.o.

steel.s Poland Sp. z o.o.

Przedmiot działalności: produkcja standardowych, jak również specjalnych na zamówienie, elementów ze stali nierdzewnej, w tym elementów do zmywarek i suszarek, produktów sprzętu domowego, części do urządzeń AGD (zmywarki, lodówki), części dla przemysłu motoryzacyjnego (samochody, kosiarki)

więcej na stronie:

http://www.invest-park.com.pl/index.php ... 6&news=132
Napisz komentarz
Orzech
http://www.zalewskiag.com/projekt_15.html
Gregs
steel.s Poland Sp. z o.o.

produkcja: standardowych jak również specjalnie na zamówienie elementów ze stali nierdzewnej, w tym elementów do zmywarek i suszarek, produktów sprzętu domowego, części do urządzeń AGD (zmywarki, lodówki), części dla przemysłu motoryzacyjnego (samochody, kosiarki)

podmiot rozpocznie działalność gospodarczą do dnia 31 grudnia 2011 roku

http://www.invest-park.com.pl/index.php ... 6&news=132


daf6c0eb5d1de1b7.jpg

Hala produkcyjno-magazynowa i budynek biurowo-socjalny Steel.s Poland Sp. z o.o., na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarowie
Autorstwa Biuro projektów NXD ARCHITEKCI

http://www.nxd.pl


2007-04-17 23:35 - Steel’s kończy budowę w Żarowie

Firma Steel's Poland sp. z o.o., należąca do włoskiej grupy Sassoli, kończy budowę zakładu w żarowskiej podstrefie na terenie Wałbrzyskiej SSE.

W nowo powstającej fabryce wytwarzane będą elementy ze stali nierdzewnej dla branży AGD oraz samochodowej. Inwestor utworzy co najmniej 82 miejsca pracy.

Podstrefa Żarów zlokalizowana jest w północnej części miasta Żarowa i zajmuje powierzchnię 118,3 ha. Ulokowały się tutaj firmy z branży budowlanej, motoryzacyjnej, produkcji materiałów ogniotrwałych i termoizolacyjnych - Daicel, Bridgestone, YAGI, AKS Precision Ball i inne.

http://www.investmap.pl/index.php?a=news&id=1169
REKLAMA