DODAJ
Anna Maria 29.09.2010, godz. 13:28
Jeden z czołowych producentów lodów i mącznych wyrobów kulinarnych - firma Anita, wybuduje w Działoszynie w województie Łódzkiem ogrmny i najnowocześniejszy magazyn mrożonek. W nowej mroźni prace ma znależć około 600 osób. Planowane zakończenie inwestycji to IV kwartał 2010 roku
odpowiedz
Anna Maria 29.09.2010, godz. 13:42
Jeden z czołowych producentów lodów i mącznych wyrobów kulinarnych - firma Anita, buduje w województie Łódzkiem w Działoszynie ogrmny i najnowocześniejszy magazyn mrożonek. W nowej mroźni prace ma znależć około 600 osób. Planowane zakończenie inwestycji to IV kwartał 2010 roku.

9097.fullsize.jpg

Firma Anita dysponowała dotychczas pięcioma magazynami na terenie kraju, jednak chcąc scalić firmę podjeła decyzję o przeniesieniu całości swoich działań w jedno miejsce tzn. do Działoszyna. Mroźnia w Działoszynie zajmnie powierzchnie ponad 5 hektarów. Obiekt będzie składał się w sumie z 3 komór. Jego zdolność magazynowania to 16 000 palet. Magazyn będzie wyposażony w najnowsze technologie tj. w system zarządzania WMS OPTIpromag, który pozwala śledzić cały proces produkcji i magazynowania - można np. wyśledzić wadliwą partię produktu i natychmiast wycofać ją ze sprzedaży.

W mroźni przechowywane będą wyroby produkowane przez firmę "Anitę" czyli lody i żywność mrożona. Część powierzchni ma także służyć do usługowego składowania.
odpowiedz