DODAJ
SUN&SNOW Resort Szklarska Poręba 21.06.2012, godz. 10:46
Sun&Snow Resort to 3 apartamentowce wysokiej klasy o łącznej powierzchni użytkowej 7500 m2 oraz aparthotel o powierzchni około 6000 m2. Wszystkie budynki posiadają własne miejsca garażowe i parkingowe.

Nowoczesny aparthotel to część inwestycji stworzona przede wszystkim z myślą o przeznaczeniu turystyczno biznesowym z pełnym zapleczem konferencyjnym.

Właściciele apartamentów oraz ich goście będą mieli również swobodny dostęp do znajdującego się na jego terenie centrum SPA. Największe atuty inwestycji to jej niepowtarzalna, klimatyczna lokalizacja – w pobliżu lasu i przepływającego nieopodal urokliwego strumyka, z widokiem na góry oraz wyróżniająca i elegancka architektura.

Dzięki zastosowaniu tradycyjnej technologii, całość wpisuje się w styl miejscowości położonych w tym regionie. Do budowy kompleksu wykorzystano bowiem występujące tutaj naturalne zasoby takie jak łupek kamienny oraz drewno.


Atuty inwestycji:
 - gwarantowany dochód z wynajmu – 9%.
 - hotel ze Spa w kompleksie wraz z restauracją, basenem oraz zapleczem rekreacyjnym,
 - klimatyczna lokalizacja,
 - łatwy dostęp do największych atrakcji Szklarskiej Poręby: wyciągów narciarskich, parku linowego, szlaków turystycznych i Parku Dinozaurów, a także z szybkim dojazdem do kolejki gondolowej w Świeradowie-Zdroju.
- busy wożące turystów do centrum Szklarskiej Poręby oraz wyciągów,
- stok narciarski na terenie,
- plac zabaw dla dzieci,
- kompleks skierowany na zaspokojenie potrzeb całych rodzin.
 
Lokale już od 36m2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
Dodatkowo oferta przewiduje usługę stałego zarządzania nieruchomością. Poza zwyczajowymi czynnościami administrowania budynkiem firma będzie zajmować się wynajmem mieszkań wakacyjnych oferując pełen zakres usług: aktywne poszukiwanie klientów, reklama ogólnopolska i nie tylko oraz opieka nad mieszkaniami.
odpowiedz
pawelwojnar 21.06.2012, godz. 22:53
ile apartamentów jest w całym kompleksie?
odpowiedz
PolishProperty.eu 04.07.2012, godz. 12:35
odpowiedz
Kajtman 04.07.2012, godz. 15:29
W Szklarskiej Porębie, przy ulicy Górnej 19 powstaje nowy elegancki kompleks wypoczynkowy, kierujący swoją ofertę zarówno do świata biznesu, jak i do rodzin z dziećmi. Na obszarze 3 hektarów przewidziane są trzy budynki apartamentowe oraz aparthotel, całość o łącznej powierzchni użytkowej ok 15.000 mkw, z widokiem na panoramę Szklarskiej Poręby i szczyt Szrenica od strony południowej. Wielkość apartamentów wynosi od 36 do 100 mkw, a cena pobytu za dobę zaczyna się od 200 zł za cały apartament.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 07.07.2012, godz. 23:27
Pytanie do inwestora: czy planujecie Państwo w najbliższym czasie jeszcze jakieś inne inwestycje na Dolnym Śląsku?
odpowiedz
Orzech 25.10.2012, godz. 13:57
W Szklarskiej Porębie, przy ulicy Górnej powstał kompleks wypoczynkowy Sun & Snow Resorts. Na obszarze 3 ha zbudowano trzy budynki apartamentowe oraz aparthotel, całość o łącznej powierzchni użytkowej ok. 15 tys. mkw - czytamy na portalu Horecanet.pl

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 07.11.2012, godz. 11:18
Wkrótce ruszy Sun & Snow Resorts

Więcej: http://www.biznesdolnoslaski.pl/2012/10 ... w-resorts/
odpowiedz
Kajtman 15.11.2012, godz. 13:33
Z końcem października pierwszy apartamentowiec wybudowany w ramach kompleksu Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Obecnie trwają prace wykończeniowe w apartamentach.

Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba będzie gotowy na przyjęcie gości od Bożego Narodzenia br. W oddanym do użytkowania budynku znajduje się 45 lokali, z czego sprzedanych zostało już blisko 70 proc.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 03.10.2013, godz. 11:46
KM Rubaszkiewicz zwycięzcą konkursu Sun & Snow na projekt hotelu

Warszawskie biuro architektoniczne KM Rubaszkiewicz zwyciężyło w konkursie organizowanym przez Sun & Snow oraz inwestora Univitae na projekt architektoniczny pięciogwiazdkowego hotelu w Szklarskiej Porębie. Obiekt powstaje w ramach kompleksu wypoczynkowego Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba. Zwycięska pracownia specjalizuje się w projektowaniu hoteli, centrów konferencyjnych oraz SPA. W dorobku KM Rubaszkiewicz znajduje się m.in. koncepcja architektoniczna hotelu Narvil oraz rozbudowa CK Warszawianka w podwarszawskim Serocku.

Więcej: http://renews.pl/index.php?mact=News,cn ... cleid=7383
odpowiedz
kamil99 23.04.2014, godz. 12:40
Na stronie http://www.infoinwest.pl/tematy/t,nowe-inwestycje,108.html jest dużo informacji na temat całego kompleksu Sun&Snow i są nawet pokazane zdjęcia :) Ciekawie to wygląda. Faktycznie mają wystartować w połowie tego roku?
odpowiedz
MrWolimir2658 29.04.2014, godz. 21:14
Wygląda to naprawdę imponująco, ale prawdę mówiąc nie do końca wiem gdzie to jest mimo że w Szklarskiej Porębie jestem bardzo często, będę musiała się przyjrzeć tym razem bo wygląda to bardzo zachęcająco

____________________
Wejdź i przejrzyj nasze propozycje, http://www.kompensja.com.pl nie pożałujesz!
odpowiedz
disgusted 29.05.2014, godz. 09:09
taka sieć apartamentowców, inwestycje i plany szkoda tylko, że nie wywiązują się z płacenia za pracę podwykonawcom, na początku obiecują 'złote góry' a jak przychodzi do rozliczenia to nie ma kto zapłacić- oszuści i tyle!
odpowiedz
anubis 14.07.2014, godz. 21:17
Sun & Snow Resorts Szklarska Poręba już z wiechą

W drugim tygodniu lipca na najwyższej kondygnacji drugiego budynku apartamentowego w ośrodku wypoczynkowym Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba zawieszono wiechę. Oficjalne zakończenie inwestycji spodziewane jest na koniec sierpnia br.

http://www.propertynews.pl/hotele/sun-s ... 27824.html
odpowiedz
Kajtman 17.11.2014, godz. 16:49
W Szklarskiej Porębie oddano do użytku II etap kompleksu Sun & Snow - Resorts. Niebawem w 69 apartamentach będą mogli wypoczywać pierwsi goście. Inwestorem jest spółka Univitae, a wyłącznym operatorem zarządzającym najmem Sun & Snow. W chwili obecnej sprzedanych została już połowa lokali.

Kompleks apartamentów Sun & Snow Resorts - Szklarska Poręba zlokalizowany jest przy ul. Górnej 19. Z myślą o gościach w drugim budynku ośrodka przygotowano część wspólną.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
disgusted 18.11.2014, godz. 14:41
szkoda, że nie płacą podwykonawcom za wykonanie tego kompleksu...
odpowiedz