Apartamenty przy polu golfowym

Apartamenty przy polu golfowym

mazowieckie
REKLAMA

Właśnie ruszyła sprzedaż apartamentów pod wynajem w Sobieniach Królewskich. Położony przy mistrzowskim polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club kompleks apartamentów jest dobrą okazją do bezpiecznej inwestycji, która może być jednocześnie doskonałą bazą urlopową dla jej właściciela.


Sobienie Królewskie Golf & Country Club to wymarzone miejsce dla miłośników natury, fanów gry w golfa oraz tych, którzy cenią sobie spokój i aktywny wypoczynek.


Kompleks apartamentów rekreacyjnych Sobienie Królewskie Golf & Country Club został zbudowany wzdłuż linii 18-dołkowego mistrzowskiego pola golfowego. Powierzchnia apartamentów, w zależności od piętra, wynosi od 50 do 76 m2. Każde z mieszkań posiada swój balkon lub taras, a także, doskonały na chłodniejsze dni kominek. Przed budynkami zostały natomiast przygotowane miejsca postojowe.

REKLAMA


Przewidywany termin oddania inwestycji, która obejmie 27 administrowanych i strzeżonych budynków apartamentowych, to czerwiec 2014 roku.


Inwestycja w nieruchomość przy mistrzowskim polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club jest stabilną i bezpieczną formą lokaty kapitału. Z jednej strony stanowi dla jej właściciela doskonałe miejsce wypoczynku, z drugiej – dzięki naszej administracji, która obejmuje prowadzenie recepcji i działań marketingowych, a także dbałość o pozyskanie potencjalnych najemców – umożliwia zarabianie i pozyskanie zwrotu z inwestycji
– mówi Radosław Pieniak, dyrektor generalny w Sobienie Królewskie Golf & Country Club.


Dodatkowym atutem inwestycji jest możliwość odzyskania 23% naliczonego od kwoty zakupu VAT-u – bez względu na to czy inwestor prowadzi działalność gospodarczą.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA