Zainwestuj w apartamenty w Sobieniach Królewskich

Zainwestuj w apartamenty w Sobieniach Królewskich

mazowieckie
REKLAMA

Ruszył kolejny etap sprzedaży kameralnych apartamentów w Sobieniach Królewskich. Inwestycja przy mistrzowskim polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club to zarówno ciekawa lokalizacja, jak i stabilna i bezpieczne forma lokaty kapitału dla właściciela.


W bezpośredniej okolicy pola golfowego zostały już oddane do użytku dwa strzeżone i administrowane apartamentowce, a we wrześniu ruszyła sprzedaż dwóch kolejnych.


W każdym z nich znajduje się pięć lokali mieszkalnych – dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu. Powierzchnia apartamentów rekreacyjnych w zależności od piętra wynosi od 50 do 76 m.kw, wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek.

REKLAMA


Cena brutto apartamentów kształtuje się od 5 400 zł/mkw. do 5 900 zł/mkw. Dodatkowo premiowani są golfiści, dla których przygotowano rabat w wysokości 5%.


Sobienie Królewskie Golf & Country Club to doskonałe miejsce zarówno dla osób, chcących odpocząć od zgiełku miasta, ceniących spokój i aktywny wypoczynek, jaki i fanów gry w golfa. Na uwagę zasługuje korzystna lokalizacja inwestycji, znajdującej się w pobliżu kompleksu hotelowo-rekreacyjnego Sobienie Królewskie oraz pola golfowego. Na prestiżowy charakter miejsca wpływa także fakt, że obiekt golfowy jest oficjalnym Centrum Szkolenia Kadry Narodowej PZG –
mówi Łukasz Majcher z Włodarzewska Development. W przypadku inwestycji pod wynajem istnieje możliwość odzyskania 23% naliczonego od kwoty zakupu VAT-u  dodaje.


Przewidywany termin oddania inwestycji przypada na czerwiec 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA