Drogeria Rossmann w Centrum Handlowym Bielawy

Drogeria Rossmann w Centrum Handlowym Bielawy

Toruń
DTZ
REKLAMA

W sierpniu do grona najemców Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu dołączy sklep sieci Rossmann.

 

Drogeria zlokalizowana będzie w okolicy strefy restauracyjnej i zajmie lokal o powierzchni 197 mkw. Za komercjalizację oraz zarządzanie Centrum Handlowym Bielawy w Toruniu odpowiada firma DTZ Polska. 

 

„Nasza oferta sklepów z branży zdrowie i uroda poszerzyła się o kolejną, znaną i bardzo popularną w Polsce markę. Mamy nadzieję, iż bardzo szeroka i różnorodna oferta sklepu Rossmann ucieszy naszych obecnych klientów a także przyciągnie nowych, którzy do tej pory zaopatrywali się w drogerii w innych miejscach. Zapraszamy do sklepu Rossmann od sierpnia w Centrum Handlowym Bielawy – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor CH Bielawy.

REKLAMA

 

Rossmann to 10 000 drogerii w 33 krajach Europy i Azji. Asortyment sklepu obejmuje około 14 000 produktów. Są to zarówno produkty renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. Oprócz towarów typowo drogeryjnych Rossmann sprzedaje także m.in. napoje, słodycze, herbaty, leki OTC i suplementy diety.

 

Toruńskie Centrum Handlowe Bielawy, zostało otwarte w roku 2002. Na terenie Centrum mieści się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz przestronna galeria handlowa licząca ponad 70 sklepów, restauracji, kawiarni i punktów usługowych. Najwięksi najemcy Centrum to RTV Euro AGD, Jysk, Carry, CCC i EuroApteka. W skład kompleksu handlowego wchodzi również market budowlany Leroy-Merlin, centrum samochodowe Norauto oraz stacja benzynowa Carrefour. Centrum Handlowym Bielawy zarządza firma DTZ Management.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA