Centrum Konferencyjne Adgar Plaza obchodzi 4. urodziny i otwiera kolejny obiekt w Warszawie

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza obchodzi 4. urodziny i otwiera kolejny obiekt w Warszawie

Warszawa
REKLAMA

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, czyli jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych obiektów konferencyjnych w Warszawie, usytuowany w prestiżowej dzielnicy biznesowej na Mokotowie, obchodzi właśnie 4 urodziny. W tym czasie w salach centrum odbyło się 2 100 wydarzeń, w których uczestniczyło ponad 60 000 gości. W ciągu 4 lat działalności obiekt znacznie rozwinął swoją ofertę i zyskał wielu zadowolonych klientów, z których 66% regularnie organizuje tu konferencje, szkolenia, eventy i różnego rodzaju spotkania biznesowe. Adgar Conference Group, spółka zarządzająca Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza na Mokotowie, tworzy właśnie kolejne obiekty – Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota oraz Event Room, zlokalizowane w zachodniej części biznesowego centrum Warszawy, i tym samym poszerza swoją ofertę szkoleniową i eventową. Otwarcie nowej lokalizacji planowane jest pod koniec roku.

 

Czwarte urodziny Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza to okazja nie tylko do świętowania, ale także podsumowań. Od początku działalności centrum stale się rozwijało i obecnie dysponuje 6 salami konferencyjnymi oraz 3 salami szkoleniowymi. W tym czasie również zespół obiektu został znacznie rozbudowany i obecnie tworzy grono doświadczonych specjalistów. Kolejny krok w rozwoju to poszerzenie oferty o sektor szkoleń i wydarzeń specjalnych, czyli otwarcie Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota, które mieści się w kompleksie biurowym przy Alejach Jerozolimskich, kupionym na początku czerwca 2013 r. przez Grupę Adgar.

 

„Z każdym rokiem nasze Centrum Konferencyjne Adgar Plaza na Mokotowie zyskuje coraz więcej zadowolonych klientów, którzy do nas wracają oraz polecają nas innym organizatorom spotkań, konferencji czy szkoleń. To dowód na to, że nasza strategia polegająca na zapewnieniu najwyższej jakości usług, elastyczności rozwiązań i ciągłemu dążeniu do doskonałości, jak najbardziej się sprawdza. Te cztery lata działalności centrum na rynku były bardzo owocne, nie spoczywamy jednak na laurach – nadal chcemy się rozwijać, dlatego rozszerzamy naszą ofertę o sektor szkoleniowy oraz eventowy, a będzie to możliwe dzięki nowemu Centrum Szkoleniowemu Adgar Ochota. Jestem przekonana, że doskonała lokalizacja nowego centrum szkoleniowego, wyjątkowa przestrzeń zapewniająca niezwykle komfortowe warunki prowadzenia spotkań, a także doskonałe zaplecze techniczne i doświadczony zespół, pozwolą sprostać nowym wyzwaniom, które stawia przed nami współczesny rynek MICE” – powiedziała Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group, spółki zarządzającej Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza oraz Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota.

 

REKLAMA

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota, które powstaje w kompleksie biurowym mieszczącym się przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie, charakteryzuje doskonała lokalizacja w odległości 4 km od dworca centralnego oraz nowoczesna aranżacja wnętrz, inspirowana najnowszymi trendami we wzornictwie. Nowy obiekt będzie oferował zarówno 8 funkcjonalnie zaaranżowanych sal szkoleniowych o powierzchni od 17 m2 do 190 m2, jak i unikalny Chill Room, idealny do organizacji niestandardowych spotkań. Dodatkowo, klienci będą mieli także do dyspozycji nowoczesny Event Room o powierzchni 176 m2 z doskonałym zapleczem multimedialnym, w którym będzie można zorganizować spotkanie nawet dla 120 osób.


--- 

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza zajmuje łączną powierzchnię 750 m2 i obejmuje 7 sal konferencyjnych. Wyróżnia je nowoczesny, ciekawy design i oryginalny wystrój wnętrz, dzięki czemu obiekt jest często wybierany przez organizatorów prestiżowych wydarzeń. Wszystkie pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością całkowitego zaciemnienia. Układ centrum, które w sumie może pomieścić ponad 300 osób, umożliwia dowolną aranżację przestrzeni. Obiekt oferuje najnowocześniejsze wyposażenie audiowizualne oraz zaawansowane usługi multimedialne, takie jak video- i telekonferencje, jak również bezpłatną bezprzewodową sieć internetową WiFi. Ponadto centrum zapewnia kompleksową obsługę cateringową oraz miejsca parkingowe w atrakcyjnej cenie.

 

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota zlokalizowane w kompleksie biurowym przy Alejach Jerozolimskich 181, oferuje łącznie ponad 800 m2 powierzchni i obejmuje 8 sal eventowo – szkoleniowych, Chill Room oraz Event Room. Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane, posiadają wyposażenie audiowizualne oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Centrum oferuje także pełną obsługę wydarzeń: doradztwo w przygotowaniu spotkań, obsługę techniczną oraz cateringową a także wsparcie w trakcie wydarzeń. Do dyspozycji gości jest także ponad 1000 miejsc parkingowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA