W kompleksie biurowym Adgar rusza przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia

W kompleksie biurowym Adgar rusza przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia

Warszawa
REKLAMA

1 września 2012 roku w kompleksie biurowym Adgar przy ul. Postępu 17B odbędzie się uroczyste otwarcie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia, należącego do największej sieci niepublicznych przedszkoli działającej w Polsce. W tym dniu w godzinach 10.00-14.00 dla dzieci i rodziców zostały przygotowane fantastyczne, bajkowe atrakcje, które pozwolą maluchom poznać nowe miejsce, gdzie będą spędzały czas od 3 września. Przedszkole jest przeznaczone dla 100 dzieci w wieku od 2 do 6 lat. To jedna z pierwszych placówek tego typu w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie.


W najbliższą sobotę w przedszkolu Pomarańczowa Ciuchcia wszystkie dzieci będą mogły skorzystać ze wspaniałych atrakcji, które przygotowała dla nich kadra nowej placówki. Charakteryzatorka pomaluje buzie małych uczestników uroczystego otwarcia, aby przenieść ich w bajkowy świat. Opiekunowie zaproszą dzieci do wspólnej zabawy z chustą animacyjną, na rytmikę, a także na język angielski. Ponadto wszyscy chętni będą mogli stworzyć pierwsze rysunki pod kierunkiem plastyka. Uczestnicy spotkania zostaną także zaproszeni na teatrzyk, pokaz baniek mydlanych oraz pyszny poczęstunek.
 
 

„Bardzo się cieszę, że przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia rozpocznie działalność w naszym kompleksie budynków biurowych. Dzięki temu od 3 września osoby pracujące w Adgar Plaza oraz w okolicy będą mogły pozostawiać swoje pociechy pod najlepszą opieką tuż obok swojego biura i zaoszczędzić czas na dojazdach. Jestem przekonany, że przedszkole będzie spełniało najwyższe standardy w zakresie wyposażenia, warunków i bezpieczeństwa najmłodszych” powiedział Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.
 

„Serdecznie zapraszam dzieci i rodziców na uroczyste otwarcie naszego przedszkola, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 września 2012 roku. Przygotowaliśmy dla najmłodszych mnóstwo atrakcji, które pozwolą zapoznać się z nowym miejscem i nauczycielami”– powiedział Jacek Wawer, dyrektor przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia.


Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia zajmuje powierzchnię 637 m2 na parterze w budynku Adgar Plaza B. Ponadto posiada własny, ogrodzony i wyposażony plac zabaw. W placówce znajduje się 7 dużych sal o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia wnętrz.

W bezpośrednim sąsiedztwie placówki, na terenie kompleksu budynków biurowych Adgar znajduje się basen oraz sala gimnastyczna.

REKLAMA


Czesne w przedszkolach Pomarańczowa Ciuchcia w roku szkolnym 2012/13 wynosi 1080 PLN za miesiąc. Opłata za pakiet zajęć dodatkowych wynosi 400 PLN za miesiąc.

 

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy.

 

Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA