REKLAMA

Wiadomości o handel

W Koszalinie trwa rozbudowa Galerii Handlowej EMKA
Galeria handlowa Emka w Koszalinie zyska dodatkowe 10 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz rozrywkowej w nowo budowanej części inwestycji. Docelowo obiekty należące do LCP Properties zostaną połączone w kompleks handlowy o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 25 000 mkw.
Zmiany w ofercie modowej Galerii Amber w Kaliszu
Zarządzana przez EPP Galeria Amber znacząco wzmocniła swoją ofertę. Do grona najemców centrum handlowego dołączyły debiutujący na kaliskim rynku HalfPrice oraz innowacyjny koncept eobuwie.pl połączony z przymierzalnią MODIVO. Salon obuwniczy CCC relokował się natomiast na większą powierzchnię. Łączna przestrzeń zajęta przez najemców to niemal 3 700 mkw.
W Krakowie dobiega końca końca budowa dwóch parków handlowych, w ramach kompleksu Atut Galicyjska [FILM + ZDJĘCIA]
Przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie, w sąsiedztwie hali Expo dobiega końca budowa dwóch parków handlowych, w ramach kompleksu Atut Galicyjska. Inwestorem jest KG Group.
Ogrody Ulricha wróciły na mapę Warszawy
Pochodzące z XIX w. szklarnie i park, będące w przeszłości fundamentami pionierskiego przedsiębiorstwa ogrodniczego rodziny Ulrichów, powróciły na mapę Warszawy. Szklarnie, w których niegdyś rosły słynne w kręgach warszawskiej arystokracji ananasy, są dziś tętniącym życiem miejscem spotkań mieszkanek i mieszkańców. Swoją pracą architekci z pracowni WXCA wpisali się w tradycję pierwszych właścicieli tego miejsca, pisząc zarazem nowy rozdział Ogrodów Ulricha.
Action otworzył nowy sklep w Kaliszu
Zarządzana przez EPP Galeria Tęcza rozszerzyła portfolio najemców o holenderską sieć dyskontów niespożywczych. W nowo otwartym sklepie Action mieszkańcy Kalisza i okolic znajdą różnorodny asortyment w przystępnych cenach. Sklep Action o powierzchni niemal 1000 mkw. został zlokalizowany na parterze kaliskiego centrum handlowego.
Centrum handlowe Focus w Bydgoszczy poszerza ofertę o dwóch nowych najemców
Już wkrótce do CH Focus wprowadzą się nowi najemcy. W najbliższych dniach swoją działalność w bydgoskiej galerii rozpocznie Manufaktura Herbaty, oferująca szeroki wybór wyselekcjonowanych herbat oraz kaw. W połowie listopada otworzy się sklep polskiej marki Olimp Store z odżywkami i suplementami diety. Proponowane w nich produkty, wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach, z pewnością przypadną do gustu klientom.
Modernizowana Renoma we Wrocławiu powiększyła grono najemców
Dom handlowy Renoma, należący do Globalworth, powiększył grono najemców. W najbardziej rozpoznawalnym przedwojennym budynku handlowym Wrocławia został otwarty ekskluzywny butik włoskiej marki Elisabetta Franchi. To jedyny salon tej marki na Dolnym Śląsku.
Dobiegają końca prace przy rozbudowie centrum handlowo-rozrywkowego Toruń Plaza
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza w marcu tego roku ogłosiło start rozbudowy. Proces budowy wolnostojącego obiektu handlowego rozpoczął się na działce bezpośrednio sąsiadującej z Centrum. Nowa część Centrum to łączna powierzchnia ponad 3600 mkw., a ST Plaza Management podpisała już umowy najmu na dwa nowe sklepy wielkopowierzchniowe z Jula i JYSK.
Douglas otworzył w Warszawie największą perfumerię w Europie Środkowo-Wschodniej
Douglas otworzył w Warszawie największą perfumerię w Europie Środkowo-Wschodniej. Na przestrzeni ponad 1100 mkw. można wybierać spośród 250 marek kosmetycznych, a także skorzystać ze strefy SPA. w której wykonywane są różne zabiegi. W ofercie jest także fryzjer.
Jula otworzyła w Lubinie na Dolnym Śląsku swój 18 multimarket w Polsce
Jula otworzyła w środę, 9 listopada swój pierwszy w Lubinie, a 18 w Polsce sklep. Jula uzupełni ofertę nowo powstałego parku handlowego Cuprum Park zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Komisji Edukacji Narodowej i Paderewskiego.
Galeria Plaza w Krakowie idzie do rozbiórki. STRABAG wybuduje w tym miejscu wielki kompleks wielofunkcyjny [ZDJĘCIA]
Startuje rozbiórka krakowskiej Galerii Plaza, której właścicielem jest spółka deweloperska STRABAG Real Estate. Prace zakończą się w drugim kwartale 2023 roku. W miejsce nieczynnego centrum handlowego powstanie nowoczesny kompleks kilku obiektów. Inwestycja jest na etapie projektowania.
Gudi Home otworzył w Galerii Północnej w Warszawie pierwszy sklep w Polsce
W Galeri Północnej w Warszawie otwarty został pierwszy w Polsce sklep marki Gudi Home. To nowa sieć wielobranżowa non-food z produktami zawsze w niższych cenach. Za brandem, który ma ambitne plany rozwoju w kraju, stoją twórcy innej znanej sieci – Forpepe House.
Galeria Leszno zostanie rozbudowana
Największe centrum handlowe w Lesznie – Galeria Leszno, zlokalizowana przy al. Konstytucji 3 Maja 12, doczeka się rozbudowy. 30 września inwestor (Leszno Retail Sp. z o.o.) otrzymał pozwolenie na rozbudowę budynku handlowo-usługowego oraz budowę budynku handlowo-usługowego wraz z niezbędną infrastrukturą.
W galerii Atrium Promenada BOSS otworzył pierwszy salon w koncepcie Pre BOSSed w Warszawie
BOSS otworzył salon w nowym koncepcie Pre BOSSed w warszawskiej galerii Atrium Promenada. Pre BOSSed to zupełnie nowy koncept aranżacji sklepu, powstały w ramach strategii rozwoju firmy "CLAIM 5", mającej przyczynić się m.in. do wzmocnienia wizerunku marki jako lifestyle’owej.
W Dębicy powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]
W województwie podkarpackim powstanie nowy park handlowy. Tym razem w zachodniej części. W Dębicy swoją nową inwestycję planuje zrealizować firma RSB Real Estate z Torunia.
Niemiecka sieć sklepów Woolworth wchodzi do Polski. Jeden z pierwszych otworzy w Krakowie
Kolejna duża niemiecka sieć sklepów detalicznych wchodzi do Polski. Tym razem jest to Woolworth, która od 2010 roku z powodzeniem prowadzi ekspansję we własnym kraju, a w 2023 roku otworzy swoje pierwsze sklepy na terenie Polski.
Zamiast biurowca przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu powstanie restauracja McDonalds?
W stolicy Dolnego Śląska powstanie kolejna restauracja sieci McDonalds. Tym razem na osiedlu Pilczyce, w pobliżu Tarczyński Arena (Stadion Miejski), przy skrzyżowaniu ulicy Królewieckiej i alei Śląska.
RSB Real Estate wybuduje nowy park handlowy pod Lesznem, przy drodze S5 [WIZUALIZACJE]
Kilka kilometrów od granic administracyjnych Leszna, w miejscowości Święciechowa, przy skrzyżowaniu dróg S5 i DK12 powstanie nowy park handlowy. Inwestorem jest firma RSB Real Estate z Torunia.
W Toruniu powstanie nowe centrum handlowe [WIZUALIZACJE]
W Toruniu planowana jest budowa nowego centrum handlowego. Nowy obiekt ma powstać w w północno-wschodniej części miasta w rejonie skrzyżowania ulic Bukowej i Cedrowej.
Centrum handlowe Gemini Park Tychy poszerza ofertę gastronomiczną
Jeszcze więcej kuchni świata będzie można posmakować w Gemini Park Tychy. W obiekcie już teraz coś dla siebie znajdą osoby lubiące dania kuchni polskiej, amerykańskiej i azjatyckiej. Nie brakuje też propozycji dla miłośników ciast, słodyczy, lodów czy "małej czarnej".
REKLAMA