REKLAMA

Wiadomości o handel

W centrum handlowym Magnolia Park pojawiły się nowe sklepy, kilka innych zmieniło wygląd i lokalizację
Największe wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park pozyskało kilku nowych najemców, zwiększając swoją ofertę dla klientów. Obiekt należy do Union Investment Real Estate i zarządzany jest przez firmę Multi Poland. Znajduje się w zachodniej części stolicy Dolnego Śląska, przy jednej z najważniejszych ulic – Legnickiej.
Galeria Bawełnianka w Bełchatowie pozyskała nowych, dużych najemców
Powstająca w Bełchatowie w województwie łódzkim Galeria Bawełnianka pozyskała nowych, dużych najemców. Otwarcie tego największego centrum handlowego w tym mieście planowane jest 1 marca 2023 roku.
Największa polska grupa meblarska Black Red White otwiera nowy, duży salon meblowy w Warszawie
Największa polska grupa meblarska Black Red White otwiera kolejny firmowy salon meblowy w Polsce. Sklep powstał w Centrum Handlowym Marywilska 44 na warszawskiej Białołęce. Salon firmowy BRW przy ul. Marywilskiej dołącza do portfolio ponad 70 salonów własnych marki.
Lacoste otwiera pierwszy butik w Łodzi
Ponadczasowa elegancja, doskonała jakość i niebanalne wzornictwo – to filary znanej na całym świecie marki Lacoste, która właśnie otworzyła swój pierwszy łódzki butik w łódzkiej Manufakturze.
Galeria Młociny w Warszawie poszerza swoją ofertę o nowych najemców
Galeria Młociny stale aktualizuje swoją ofertę z myślą o klientach, którzy oczekują, że centrum handlowe będzie ich nieustannie zaskakiwać nie tylko jako miejsce zakupów, ale też spotkań i budowania relacji społecznych.
Trei Real Estate Poland planuje budowę parku handlowego w Krakowie
Trei Real Estate Poland planuje budowę parku handlowego w stolicy Małopolski. Pod marką Vendo Park firma buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji.
We Wrocławiu powstanie nowy park handlowy. Trwa już budowa [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
W stolicy Dolnego Śląska trwa budowa nowego parku handlowego. Prace ruszyły w kwietniu a obiekt jest już w całości skomercjalizowany. Mix najemców jest mocno zróżnicowany, wielobranżowy. W kompleksie znajdą się brandy marek odzieżowych, drogeria, sklep z elektroniką i rtv, zoologiczny i sportowy.
Galeria Bronowice w Krakowie z nowymi sklepami
Do grona najemców Galerii Bronowice w Krakowie dołączyły trzy nowe marki. To jedno z największych krakowskich centrów handlowych systematycznie wzbogaca swoją ofertę dla klientów.
Rusza nowy park handlowy N-Park w Łanach k. Wrocławia
Rusza nowy park handlowy tuż przy granicy z Wrocławiem – N-Park Łany. Kompleks zlokalizowany jest przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, w miejscowości Łany przy ul. Parkowej 5 (gmina Czernica), w pobliżu Ronda Ułańskiego.
Przy ulicy Nowohuckiej trwa budowa nowego kompleksu handlowego i Designer Outlet Kraków [ZDJĘCIA]
Przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie, w sąsiedztwie hali Expo trwa budowa centrum wyprzedażowego Designer Outlet Kraków wraz z dwoma parkami handlowymi.
Przy granicy Wrocławia otwarty zostanie nowy park handlowy N-Park Łany. Obiekt jest już niemal gotowy [ZDJĘCIA]
Park Handlowy N-Park, realizowany właśnie w gminie Czernica, w miejscowości Łany na granicy z Wrocławiem powoli przygotowuje się do otwarcia dla klientów. Trwają prace wykończeniowe w lokalach najemców. Gotowy jest już parking, rozpoczęto również prace nad przystankiem komunikacji gminnej dla linii Z2.
Gemini Park Tychy po raz kolejny w tym roku rozszerza swoją ofertę handlową
Gemini Park Tychy po raz kolejny w tym roku rozszerza swoją ofertę. Niedawno zakończyła się rozbudowa tego centrum handlowego. Dzięki tej inwestycji Gemini Park Tychy awansuje do grona największych obiektów tego typu na Śląsku, dysponując po rozbudowie aż 43,6 tys. mkw. powierzchni najmu.
Firma Deloitte otworzy biuro we wrocławskiej Renomie
Jedna z największych i najbardziej znanych firm na świecie otworzy nowe biuro w stolicy Dolnego Śląska. Deloitte wynajęła 1,3 tys. mkw. powierzchni biurowej we wrocławskiej Renomie, której właścicielem i zarządcą jest Globalworth.
Wrocław: Znamy szczegóły otwarcia pierwszej w Polsce drogerii znanej niemieckiej sieci DM-drogerie
Dm drogerie, jedna z największych sieci drogerii w Europie, która powstała w 1973 roku w Niemczech, zadebiutuje 21 kwietnia w Polsce. Pierwszy sklep w naszym kraju zostanie otwarty we Wrocławiu. Wkrótce ma zostać uruchomiony także sklep internetowy.
We Wrocławiu powstanie kolejny POLOmarket
W stolicy Dolnego Śląska powstanie kolejny sklep największej polskiej sieci supermarketów POLOmarket. Będzie to trzeci sklep pod tą marką we Wrocławiu. Znamy jego lokalizację.
W Katowicach powstanie kolejny market niemieckiej sieci Kaufland
W Katowicach powstanie kolejny market niemieckiej sieci Kaufland. Będzie to trzeci sklep tej znanej sieci w tym mieście. Obiekt stanie na działce przy ul. Armii Krajowej 51, na terenie po fabryce Famur.
Wrocław: Znana jest już data otwarcia pierwszego w Polsce sklepu niemieckiej sieci Dm-drogerie
Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH rozpoczyna działalność w Polsce. We Wrocławiu zdecydowała się ulokować swoją centralę na całą Polskę i tu też otworzy swój pierwszy sklep.
Black Red White otworzy duży salon meblowy na warszawskiej Białołęce
Black Red White otworzy w III kwartale 2022 roku swój pierwszy salon meblowy na warszawskiej Białołęce. Sklep tej znanej marki zostanie otwarty w kompleksie handlowym Marywilska 44.
Pierwszy etap metamorfozy wrocławskiej Renomy zakończony [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Globalworth zakończył pierwszy etap przebudowy wrocławskiej Renomy. Odnowiony zabytkowy budynek będzie pełnił wiele funkcji. Będą tu pasaż handlowy, strefa gastronomiczna oraz biura. Najbardziej reprezentatywnym miejscem Renomy jest w tej chwili północne atrium. Otworzono je w stylu art deco na podstawie archiwalnych zdjęć budynku.
Dobiegła końca rozbudowa centrum handlowego Gemini Park Tychy
Dobiegła końca rozbudowa centrum handlowego Gemini Park Tychy. W galerii otwarto już Multikino, a także dwa wielkopowierzchniowe sklepy – Action i Bel-Pol. Jak zapowiada dyrekcja centrum, wkrótce odbędą się kolejne otwarcia.
REKLAMA