[Wrocław] Fadesa Polnord Polska (FPP) sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań

[Wrocław] Fadesa Polnord Polska (FPP) sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań

REKLAMA

Spółka Fadesa Polnord Polska (FPP) osiągnęła liczbę 500 sprzedanych mieszkań w swoich wrocławskich inwestycjach.


– Wypracowanie tak dobrych rezultatów sprzedaży nie byłoby możliwe bez zaufania ze strony naszych klientów, którym chcemy gorąco podziękować za wybór mieszkań w naszych projektach znajdujących się we Wrocławiu. Sukces, jaki osiągnęliśmy pozwala nam wierzyć w skuteczność przyjętej strategii, zgodnie z którą oferujemy mieszkania o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości, co znajduje odzwierciedlenie w zainteresowaniu klientów ofertą firmy – mówi Małgorzata Gryc, dyrektor sprzedaży i marketingu w Fadesa Polnord Polska.    


Spółka Fadesa Polnord Polska, której udziałowcami są hiszpańska spółka Martinsa – Fadesa S.A. i polska spółka Polnord S.A., została powołana w 2005 roku. Firma prowadzi inwestycje w Warszawie i we Wrocławiu. Wybudowała dotąd ponad 2000 mieszkań, z których 2000 zostało oddanych do użytku. Przedstawiciele dewelopera podkreślają, że FPP może się pochwalić bardzo dobrymi wynikami finansowymi przy niskim poziomie zadłużenia w instytucjach finansowych.


Na wrocławskim rynku firma jest obecna od czterech lat. Aktualnie, w dzielnicy Krzyki prowadzi budowę dwóch kompleksów osiedlowych: Osiedla Moderno i Osiedla Innova.


Budowa Osiedla Moderno u zbiegu ulic Nyskiej i Pięknej ruszyła wiosną tego roku. Inwestycja jest bezpośrednią kontynuacją ostatniego etapu realizacji Osiedla Innova (531 mieszkań) na terenie, który deweloper rozbudowuje od 2010 roku.   


Punktem wyjścia do rozpoczęcia tego projektu, podobnie jak wszystkich inwestycji firmy, było stworzenie projektu, w którym chce się żyć. Wraz z atrakcyjnie zaprojektowanymi mieszkaniami, pomyślano o koncepcji urbanistycznej, która pozwoli wykreować przestrzeń przyjazną mieszkańcom, zapewniając im najwyższy komfort życia. Potwierdzeniem wyjątkowego charakteru aranżacji Osiedla Innova są nagrody, jakie projekt wielokrotnie otrzymywał za rozwiązania architektoniczne.


Nowoczesny kompleks willi miejskich i budynków wielorodzinnych położony w warszawskim Wilanowie, między ul. Hlonda i al. Rzeczypospolitej, Fadesa Polnord Polska realizuje również mając na względzie dobro i wygodę mieszkańców. Osiedle Ostoja Wilanów usytuowane opodal Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego powstaje na obszarze 17 hektarów zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. To zielony azyl, w którym aż 45 % obszaru zajmują atrakcyjne tereny rekreacyjne, w tym m.in. park z roślinnością leśną (pow. 2 ha), park centralny z jeziorkiem (dł. 300 m), mostkiem i alejkami spacerowymi, boisko sportowe oraz strefy zabaw dla dzieci w różnych grupach wiekowych. 


FPP posiada w swoim portfolio szeroki wybór mieszkań, od kawalerek po luksusowe apartamenty na ostatnich piętrach. Przy aranżacji rozkładów mieszkań projektanci zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność przestrzeni. Duże okna, balkony i tarasy, a także przestronne hole w budynkach to cecha charakterystyczna dla projektów FPP. Nowością, jaką wprowadziła niedawno firma jest duża ilość komórek lokatorskich i pomieszczeń służących do przechowywania. Należy zaznaczyć, boksy zaprojektowane są nie tylko w garażu podziemnym, ale także na poszczególnych piętrach.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...
Wella Company otwiera w Łodzi swoje Centrum Usług Wspólnych
Już w listopadzie do łódzkiej Bramy Miasta wprowadzi się Wella Company, najszybciej rozwijający się...
Rusza drugi etap realizacji wielkiej inwestycji Panattoni pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją II etapu swojej na...
Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...
Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie...
Trwają prace na budowie kolejnego etapu Ocean Office Park w Krakowie [FILM]
Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kom...