Kajima Polska nowym wykonawcą II etapu osiedla Centauris

Kajima Polska nowym wykonawcą II etapu osiedla Centauris

Wrocław
REKLAMA

Vantage Development S.A. – wrocławski deweloper realizujący m.in. nową dzielnicę Wrocławia Promenady Wrocławskie oraz osiedla Słoneczne Sady i Parkowa Ostoja – oraz BNM wybrały nowego generalnego wykonawcę II etapu osiedla Centauris. Budowę obiektów powierzono doświadczonej na polskim rynku firmie Kajima Polska.

 

Firma Kajima to międzynarodowy koncern wykonawczy o kapitale japońskim – mówi Roman M. Meysner, członek zarządu Vantage Development – Jesteśmy przekonani, że wybór tej firmy do realizacji II etapu osiedla Centauris zapewni jakość, na jakiej nam i naszym klientom zależy. Znana japońska precyzja wykonania, poparta referencjami z całego świata, wsparta przez polski zespół wykonawczy, gwarantują terminowe i precyzyjne powstanie obiektów – dodaje Roman M. Meysner.

 

O wyborze firmy Kajima Polska zadecydowała najlepsza oferta złożona w konkursie na generalne wykonawstwo. Jak zapewniają inwestorzy, jest pełne zadowolenie ze współpracy i jakości wykonanego projektu I etapu osiedla, za który odpowiadała TRASKO-INWEST Sp. z o.o. W przetargu na etap II Centauris najbardziej optymalna okazała się jednak oferta realizacji złożona przez japońskiego wykonawcę.

 

REKLAMA

Kajima Polska jest częścią Kajima Corporation, spółki z siedzibą w Tokio, założonej w 1840 roku, działającej w 20 krajach świata. Dotąd z powodzeniem realizowała kompleksowe usługi i projekty w branżach takich, jak budownictwo mieszkaniowe, przemysł, handel, sport, rozrywka, usługi komunalne i transport.

 

Osiedle Centauris powstaje w atrakcyjnej wrocławskiej dzielnicy Krzyki-Borek, nieopodal zbiegu ulic Ślężnej i Armii Krajowej, na skraju Parku Skowroniego. Enklawę, według kompletnego założenia, będzie tworzyć 13 budynków, w których zaprojektowano 450 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni.

Drugi etap osiedla Centauris zakłada wybudowanie 109 mieszkań i apartamentów o metrażu od 28 do 92 m2 w siedmiopiętrowych budynkach z dwupoziomowym garażem. Dostępne w sprzedaży od maja bieżącego roku mieszkania będą oddane nabywcom na przełomie 2012 i 2013 roku.

 

Szczegółowe informacje na temat inwestycji znajdują się na stronie internetowej www.centauris.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA