Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości

Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości

Wrocław
graviteo
REKLAMA

Już w lipcu do Wrocławia zjadą polscy i zagraniczni przedstawiciele branży nieruchomości, aby wziąć udział w pierwszej edycji konferencji Innowacje Rynku Nieruchomości.

Nadchodzi noweRynek nieruchomości nie zna pojęcia wakacje. Dlatego w samym środku lata w stolicy Dolnego Śląska spotkają się inwestorzy, agenci, pośrednicy, analitycy oraz uznani specjaliści, by omówić najnowsze trendy w tym dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki. Tematyka debat i wykładów panelowych koncentrować się będzie bowiem wokół aktualnych sposobów usprawniania komunikacji, finansowania, wyceny i szeroko pojętego marketingu w branży, a także perspektyw dla niej na najbliższą przyszłość. Istotnym punktem programu będzie zapoznanie uczestników z możliwościami nowoczesnych aplikacji, ułatwiających pośrednikom prezentację ofert i obsługę klientów, a samym nabywcom poszukiwanie nieruchomości.- Jednym z założeń konferencji jest uświadomienie uczestnikom, że za kilka lat większość ruchu na rynku internetowych serwisów nieruchomościowych przeniesie się na urządzenia mobilne - podkreśla Michał Pasterczyk z PolishProperty.eu, organizatora konferencji - Zależy nam, by użytkownicy mieli pełną świadomość korzyści, jakie przynosi adaptowanie nowych technologii mobilnych oraz networking w branży nieruchomości.Coraz powszechniej stosowane za granicą, gdzie są codziennym elementem komunikacji między poszczególnymi podmiotami, w Polsce potrzebują jeszcze odpowiednich impulsów do zaistnienia w świadomości potencjalnych użytkowników. Inicjatywa cyklu spotkań przedstawicieli branży nieruchomości pozwoli na wymianę i propagowanie wiedzy o jej potrzebach i możliwościach. Ogólnopolska konferencja ,,Innowacje Rynku Nieruchomości" odbędzie się 18 lipca 2012 roku w Haston City Hotel we Wrocławiu. Trwa darmowa (do 10 lipca) rejestracja uczestników na www.innowacjerynkunieruchomosci.pl. 
Program, lista prelegentów i inne szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej wydarzenia.Konferencja: Innowacje Rynku Nieruchomości

REKLAMA

Organizator: PolishProperty.eu

Data: 18.07.2012

Miasto: WrocławMiejsce: Haston City Hotel 

Informacje:www.innowacjerynkunieruchomosci.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA