W centrum Wrocławia zamiast biur powstaną mieszkania. Archicom rozpoczyna sprzedaż Swobodna Living [WIZUALIZACJE]

Orzech

Zamiast II etapu kompleksu biurowego Swobodna SPOT, w centrum stolicy Dolnego Śląska powstaną mieszkania. Archicom, ogólnopolski deweloper z Grupy Echo, rozpoczyna sprzedaż inwestycji Swobodna Living we Wrocławiu. Obejmuje 274 mieszkania o powierzchni od 28 do 98 mkw. i powstanie przy ul. Swobodnej – w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta.

Projekt powstanie w otoczeniu projektów mieszkaniowych, biurowych i usługowych rozwijanych przez spółki z Grupy Echo, które w ostatnich latach zmieniły charakter tej części Wrocławia

Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2028 roku

Swobodna Living to nowa inwestycja Archicom skierowana do osób poszukujących mieszkania w centralnej lokalizacji. W ofercie znalazły się funkcjonalne mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 28 do 98 mkw. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano dwukondygnacyjny parking podziemny, zamykaną rowerownię oraz stojaki rowerowe. Mieszkania wyposażono w wysokie przeszklenia i przestronne loggie, a na najwyższych kondygnacjach zaplanowano lokale z dużymi tarasami.Projekt odpowiada na potrzeby różnych grup klientów – od osób kupujących pierwsze mieszkanie, przez młodych profesjonalistów i rodziny, po nabywców poszukujących mieszkań inwestycyjnych.

– W ramach Grupy Echo od lat konsekwentnie realizujemy inwestycje w rejonie ul. Swobodnej we Wrocławiu, tworząc wielofunkcyjną przestrzeń łączącą funkcje mieszkaniowe, biurowe i usługowe. Swobodna Living jest naturalną kontynuacją tego kierunku. Jednocześnie pozostajemy konsekwentni w realizacji naszej strategii rozwoju segmentu popularnego, oferując funkcjonalne mieszkania w lokalizacji zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Niezależnie od segmentu niezmiennie stawiamy na wysoką jakość architektury i rozwiązań, które wpływają na komfort codziennego życia mieszkańców – podkreśla Dawid Wrona, prezes zarządu Archicom.

Swobodna Living powstaje w otoczeniu inwestycji zrealizowanych przez spółki z Grupy Echo. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się biurowce MidPoint71, Sagittarius Business House i Aquarius Business House oraz realizowany przez Archicom apartamentowiec Powstańców Śląskich 7D.

Swobodna Living będzie kolejnym elementem rozwijanego przez Grupę Echo wielofunkcyjnego kwartału miasta, łączącego miejsca do życia, pracy i codziennej aktywności.

Jednym z największych atutów inwestycji pozostaje lokalizacja. Swobodna Living powstaje w sąsiedztwie Dworca Głównego, centrum handlowego Wroclavia oraz rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się także Narodowe Forum Muzyki, Opera Wrocławska oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Dzięki temu mieszkańcy zyskają wygodny dostęp do pełnej oferty centrum miasta, zachowując jednocześnie komfort nowoczesnej inwestycji zaprojektowanej z myślą o codziennym życiu.