Archicom, ogólnopolski deweloper z Grupy Echo, zakończył realizację osiedla Południk 17 przy al. Karkonoskiej we Wrocławiu. Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie - trwa przekazywanie mieszkań właścicielom. Łącznie powstały 472 mieszkania.
• Południk 17 to inwestycja zrealizowana w dwóch etapach na wrocławskich Krzykach, która wpisuje się w strategię Archicom zakładającą rozwój oferty w segmencie popularnym
• Inwestycja powstała w sąsiedztwie Parku Południowego, Parku Klecińskiego oraz Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice
• Mieszkańcy mają dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych oraz komunikacji miejskiej, w tym pętli tramwajowej i stacji PKP Partynice
• Położenie zapewnia takżesprawne połączenie z centrum Wrocławia oraz dogodny wyjazd w kierunku autostrady A4 i drogi ekspresowej S8
• Osiedle oferuje także przestrzenie wspólne, Klub Mieszkańca oraz rozwiązania smart home
Archicom, ogólnopolski deweloper z Grupy Echo, zakończył realizację osiedla Południk 17 przy al. Karkonoskiej we Wrocławiu. Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie, a od końca marca trwa przekazywanie mieszkań właścicielom. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem klientów – dotychczas nabywców znalazło ok. 430 mieszkań, a w ofercie pozostały ostatnie lokale, głównie dwu- i trzypokojowe.
Gotowe osiedle na południu WrocławiaPołudnik 17 to inwestycja zrealizowana w dwóch etapach na wrocławskich Krzykach, przy al. Karkonoskiej. Łącznie powstały 472 mieszkania o zróżnicowanych układach, zaprojektowane z myślą zarówno o osobach mieszkających w pojedynkę, parach, jak i rodzinach. Projekt odpowiada na potrzeby klientów poszukujących funkcjonalnych mieszkań w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do rozwiniętej infrastruktury oraz terenów zielonych. Osiedle oferuje także przestrzenie wspólne, Klub Mieszkańca oraz rozwiązania smart home wspierające komfort codziennego życia.
– Południk 17 jest dziś na końcowym etapie komercjalizacji. Nabywców znalazło już ponad 430 mieszkań, a mieszkańcy odbierają klucze do swoich lokali. To potwierdza, że projekty oferujące funkcjonalne mieszkania w dobrze skomunikowanych lokalizacjach odpowiadają na oczekiwania rynku. Dlatego segment popularny pozostaje jednym z najważniejszych kierunków rozwoju Archicom. Jednocześnie niezależnie od segmentu konsekwentnie stawiamy na wysoką jakość projektów i rozwiązania, które wpływają na komfort codziennego życia mieszkańców – podkreśla Joanna Macierzyńska, dyrektor sprzedaży Archicom.
Lokalizacja z rozwiniętą infrastrukturą
Jednym z największych atutów Południka 17 pozostaje lokalizacja. Inwestycja powstała w sąsiedztwie Parku Południowego, Parku Klecińskiego oraz Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice. Mieszkańcy mają również wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych oraz komunikacji miejskiej, w tym pętli tramwajowej i stacji PKP Partynice. Położenie przy al. Karkonoskiej zapewnia także sprawne połączenie z centrum Wrocławia oraz dogodny wyjazd w kierunku autostrady A4 i drogi ekspresowej S8.
Kolejna zakończona inwestycja Archicom we Wrocławiu
Południk 17 to kolejna zakończona inwestycja Archicom we Wrocławiu, wpisująca się w strategię rozwoju segmentu popularnego. Projekt łączy funkcjonalne mieszkania, rozwiniętą infrastrukturę oraz dobrze skomunikowaną lokalizację, odpowiadając na potrzeby szerokiej grupy nabywców. Po zakończeniu realizacji w sprzedaży pozostają już ostatnie mieszkania, głównie lokale dwu- i trzypokojowe.
ZDJĘCIA: