Kolejna inwestycja zagraniczna na Dolnym Śląsku. Royal Vaassen Flexible Packaging, holenderska firma specjalizująca się w produkcji elastycznych materiałów opakowaniowych, wynajęła ponad 13 000 metrów kwadratowych w parku logistycznym Hillwood Oleśnica, w miejscowości Gęsia Górka, bezpośrednio przy węźle drogi ekspresowej S8. Podpisana umowa oznacza pełne skomercjalizowanie inwestycji. Powstaną nowe miejsca pracy.
Royal Vaassen Flexible Packaging to renomowany producent opakowań elastycznych, który działa na rynku od 1867 roku. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania wykonane z aluminium, PET i papieru, przeznaczone dla branży spożywczej, przemysłowej i tytoniowej. Współpracuje z globalnymi markami, dostarczając produkty wysokiej jakości z jednoczesnym naciskiem na zrównoważony rozwój oraz redukcję śladu węglowego.
W Hillwood Oleśnica firma wynajęła niemal 13 000 mkw. powierzchni magazynowej oraz prawie 600 mkw. powierzchni biurowej. W transakcji najmu doradzała agencja Axi Immo.
Przebieg transakcji relacjonuje Tomasz Rączka, Plant Manager w Royal Vaassen – „To były dobre, biznesowe negocjacje. Z przyjemnością rozpoczynamy pracę w tej niezwykłej lokalizacji i liczymy na dalszą współpracę na najwyższym poziomie.”
– Z ogromną satysfakcją witamy Royal Vaassen Flexible Packaging wśród najemców Hillwood Oleśnica. Fakt, że tak ceniona, międzynarodowa firma wybrała naszą inwestycję na swoje nowe centrum operacyjne, jest najlepszym dowodem atrakcyjności naszej oferty. To również istotny moment dla parku – podpisanie tej umowy zamyka proces komercjalizacji, dzięki czemu obiekt jest w pełni wynajęty. Cieszymy się, że Hillwood Oleśnica spełnia oczekiwania wymagających klientów, oferując nowoczesne rozwiązania magazynowe w świetnej lokalizacji – podkreśla Jan Bielski, Leasing Manager z Hillwood Polska.
Hillwood Oleśnica to nowoczesne centrum magazynowe klasy A, zlokalizowane w miejscowości Gęsia Górka, bezpośrednio przy węźle drogi ekspresowej S8 „Oleśnica-Północ”.
Park oferuje łącznie blisko 53 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej, dostosowanej zarówno do potrzeb składowania, jak i lekkiej produkcji. Strategiczne położenie zapewnia znakomite połączenia komunikacyjne – zaledwie 3 km do centrum Oleśnicy, 34 km do Wrocławia oraz łatwy dostęp do autostrady A4, co umożliwia efektywną dystrybucję towarów na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.