Budowa trzeciego najwyższego budynku w Gdyni dobiega końca [WIZUALIZACJE+FILM]

Orzech

Alvarium 2.0 – budowa nowej, prestiżowej inwestycji w Gdyni dobiega końca! Pozostało już tylko kilka miesięcy do ukończenia trzeciego najwyższego budynku w Gdyni, powstającego w zielonym sercu Redłowa. Alvarium 2.0 to koncepcja „miasta w mieście” – łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalną przestrzeń i wyjątkową lokalizację.

Właściciele lokali w I etapie już odebrali klucze do swoich mieszkań. Za realizację projektu odpowiada Bravo Developer, a za sprzedaż firma DevelopMe Sp. z o.o.

Komfortowe życie na wyciągnięcie ręki

Alvarium 2.0 to kontynuacja komfortowego, wielofunkcyjnego osiedla w Redłowie, uznawanym za jedną z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. W inwestycji powstają przestronne mieszkania i apartamenty o powierzchni od 43 do 166 mkw. Od kompaktowych lokali po ekskluzywne penthouse’y z widokiem na Zatokę Gdańską, oferta dostosowana jest do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Projekt oferuje mieszkańcom nowoczesne apartamenty z przestronnymi tarasami, balkonami i panoramicznymi przeszkleniami. Na mieszkańców ostatnich pięter budynku B czeka widok z prawie 100 m n.p.m. Bliskość rezerwatu zapewnia idealne warunki do prowadzenia aktywnego trybu życia, a codzienny komfort gwarantuje strefa handlowo-usługowa z kawiarniami, restauracjami i sklepami.

Zielone serce Trójmiasta

Wyjątkowym atutem inwestycji Alvarium 2.0 jest także jej lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo Rezerwatu Przyrody Kępa Redłowska zapewnia mieszkańcom bliskość natury i spokój, a jednocześnie doskonałą komunikację z centrum Gdyni i resztą Trójmiasta.

– Alvarium 2.0 to wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesność, wygodę i prestiżową lokalizację. Powstaje tu przestrzeń, w której mieszkańcy będą mogli cieszyć się nie tylko komfortem własnego apartamentu, ale także bliskością natury i pełną gamą udogodnień na wyciągnięcie ręki. To inwestycja, która zredefiniuje jakość życia w Gdyni.

Cieszymy się, że mamy swój udział w szlifowaniu tego diamentu i już wkrótce przekażemy go w ręce nowych właścicieli – mówi Piotr Śliwka, Prezes Zarządu DevelopMe Sp. z o.o.

WIZUALIZACJE: