REKLAMA

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.

Artykuły o Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.

Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu
ANP Enertech, koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu (powiat brzeski, woj. opolskie). Zakład spółki powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" (WSSE). Projekt inwestycyjny od początku obsługiwała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). To już 69 koreańska inwestycja wsparta przez PAIH i druga zlokalizowana w Skarbimierzu.
WSSE "INVEST-PARK" wybuduje za blisko 26 mln zł Lokalne Centrum Biznesu w Jaworzynie Śląskiej
W poniedziałek, 17 października br. w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" została podpisana umowa z generalnym wykonawcą na budowę Lokalnego Centrum Biznesu w Jaworzynie Śląskiej. Nowa hala w Jaworzynie powiększy ofertę inwestycyjną WSSE, która dedykowana jest pod wynajem głównie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.
Align Technology otwiera wielki zakład produkcyjny we Wrocławiu. Pracę w nim znajdzie ponad 2500 osób
Amerykańska firma Align Technology (Nasdaq: ALGN), wiodący światowy producent urządzeń medycznych, zajmujący się produkcją i sprzedażą systemu Invisalign®, skanerów wewnątrzustnych iTero™ oraz oprogramowania exocad CAD/CAM™ wykorzystywanych w ortodoncji i stomatologii odtwórczej, ogłosiła oficjalne otwarcie pierwszego zakładu produkcyjnego w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), który mieści się we Wrocławiu. Nowy obiekt jest trzecim regionalnym centrum produkcyjnym firmy Align na świecie, po Juarez w Meksyku i Ziyang w Chinach.
We Wrocławiu rusza pierwsze na Dolnym Śląsku Centrum Druku 3D
Dolny Śląsk stawia na nowe technologie i zaprasza do siebie innowatorów, którzy w swoich przedsięwzięciach biznesowych zamierzają wykorzystywać druk trójwymiarowy. Otwarte w czwartek, 26 sierpnia Centrum Druku 3D we Wrocławiu, przy ul. Kwiatkowskiego, na terenie Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki, umożliwi zaprojektowanie danego elementu, a następnie jego wydrukowanie z tworzyw sztucznych czy metalu.
Firma Iungo zainwestuje pod Strzelinem na Dolnym Śląsku
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wydała 15 już w tym roku decyzję o wsparciu nowej inwestycji. Informacja ważna tym bardziej, że po raz kolejny swój rozwój WSSE "INVEST-PARK" powierzyła polska firma z sektora MŚP.
Kolejni inwestorzy, większe nakłady i nowe miejsca pracy w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest-Park"
Choć rok 2022 upływa pod znakiem przełomowych wydarzeń i geopolitycznych przemian Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" nie zwalnia tempa i stale intensyfikuje swoje działania na rzecz rozwoju polskiej gospodarki.
WSSE Invest-Park ogłosiła przetarg na budowę hali magazynowo-produkcyjnej w Jaworzynie Śląskiej [FILM + WIZUALIZACJE]
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna (WSSE) Invest-Park po raz kolejny inwestuje na Dolnym Śląsku. Ogłosiła przetarg na budowę obiektu magazynowo-produkcyjnego w Jaworzynie Śląskiej.
W Sycowie powstanie nowe centrum handlowe Smart Park
Twórca sieci centrów handlowych Smart Park, Paweł Żerański, zapowiada realizację inwestycji w Sycowie, którą opracowuje wspólnie z firmą RG-Leasing, odpowiedzialną m.in. za przygotowanie koncepcji komercyjnej oraz wynajem powierzchni.
Rare Metals wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji
Kolejna duża inwestycja w województwie opolskim. Firma Rare Metals Sp. z o.o. wybuduje w gminie Ozimek zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji.
Holenderska firma Favorite Gifts Print Europe zakończyła rozbudowę fabryki w Bolesławcu [ZDJĘCIA]
Kolejny zagraniczny inwestor zdecydował się na rozbudowę swojej fabryki na Dolnym Śląsku. Holenderska firma Favorite Gifts Print Europe ponownie zainwestowała w Bolesławcu, na terenie tamtejszej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park".
REKLAMA