DODAJ

I2 Development wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku – „Pomorska 44” jako dobra alternatywa lokaty kapitału

Mieszkania i domy / Wrocław
I2 Development wychodzi naprzeciw
Kajtman
2015-03-10 13:22:52

Nieduże metraże mieszkań w atrakcyjnej cenie i lokalizacja w centrum Wrocławia przyciągają kupujących. Wysoki standard wykończenia i nowoczesny projekt architektoniczny gwarantują nabywcom jakość na lata – to czynniki decydujące dziś o zakupie mieszkania – bezpiecznej inwestycji i miejsca do komfortowego życia. Przykładem budynku zrealizowanego zgodnie z rynkowym trendem jest „Pomorska 44”, zbudowana przez wrocławskiego developera i2 Development.


 


Większość kupujących mieszkania w „Pomorskiej 44” to ludzie zainteresowani lokatą kapitału: chcący ulokować oszczędności, wspierający dzieci czy wchodzący w dorosłość. Kalkulacja kupujących jest prosta: mieszkania w atrakcyjnych, centralnych lokalizacjach zyskują na wartości podczas hossy rynkowej; a jeśli chciałoby się zamieszkać blisko centrum, to zamiast płacić komuś za wynajem lepiej spłacać kredyt za własne cztery kąty.


 


Zauważamy duże zainteresowania kupujących mieszkaniami zlokalizowanymi w centrum Wrocławia. W inwestycji „Pomorska 44”, po dwóch miesiącach sprzedaży, pozostało nam jedynie 20 lokali. Czynniki decydujące o zakupach mieszkań w tej lokalizacji to nowoczesny projekt budynku z dużymi oknami zapewniającymi doświetlenie wnętrz i najwyższa jakość materiałów wykończeniowych, które będą służyć mieszczańcom latami. Klientom podoba się także możliwość konsultacji aranżacji wnętrz z naszym biurem architektonicznym Chamielec Architekci. Kupujący doceniają wartość naszych rozwiązań przy bardzo atrakcyjnej, jednostkowej cenie mieszkania – mówi mówi Marcin Misztal, wceprezes i2 Development.


 


„Pomorska 44” to 7-kondygnacyjny budynek z 57 mieszkaniami o powierzchni od 23 do 46 metrów kwadratowych, zlokalizowany w odległości 15 minut od rynku i 10 minut od Wyspy Słodowej i Ostrowa Tumskiego. Nieduże powierzchnie mieszkań i niedalekie sąsiedztwo centrum z uczelniami, atrakcjami kulturalnymi i węzłami komunikacyjnymi sprzyja zasiedlaniu mieszkań przez osoby prowadzące niewielkie gospodarstwa domowe.