DODAJ

Kolejny etap apartamentów Dune Resort w Mielnie już w sprzedaży

Mieszkania i domy / Mielno
Kolejny etap apartamentów Dune
Kajtman
2016-06-07 13:18:28
Firmus Group, norweski deweloper inwestujący na Środkowym Pomorzu, rozpoczął przedsprzedaż etapu C w ramach inwestycji Dune Resort w Mielnie. To już ostatni etap kompleksu luksusowych apartamentów wykończonych pod klucz z widokiem na Bałtyk i bezpośrednim dostępem do plaży. W ramach inwestycji powstaje również kompleks krytych i zewnętrznych basenów, centrum SPA, sala fitness i restauracje. O potrzeby właścicieli i gości dba obsługa concierge, która jest dostępna przez całą dobę.

Dune Resort to zaprojektowane z pasją budynki, doskonale komponujące się z nadmorskim krajobrazem i przywołujące skojarzenia z luksusowymi letnimi rezydencjami nad malowniczym Lazurowym Wybrzeżem lub słonecznej Kalifornii. Luksusowe apartamenty z widokiem na Bałtyk oraz bezpośrednim dostępem do plaży oferują wszystko, co potrzebne do komfortowego wypoczynku: zespół krytych basenów, otwarty kompleks basenowy z podgrzewaną wodą, restaurację z kawiarnią, salę fitness. Dla dzieci przeznaczony jest ogrodzony i dobrze wyposażony plac zabaw. Dodatkowo w okresie letnim przy inwestycji działa jedyny w swoim rodzaju klub plażowy. Beach Club powstał na wydzierżawionym przez dewelopera 150-metrowym odcinku plaży. Oprócz przekąsek i egzotycznych drinków, w ofercie znajduje się również wypożyczalnia sprzętu plażowego i sportowego.

W ramach Dune C powstaną 63 apartamenty o zróżnicowanym układzie i powierzchni z loggią lub tarasem. Na dachu apartamentowca ulokowane zostaną penthouse’y z widokiem na panoramę Mielna. Tak jak w dwóch poprzednich budynkach, w Dune C zaplanowano miejsca postojowe w hali garażowej i komórki lokatorskie oraz całodobową recepcję z dyskretną ochroną. O potrzeby mieszkańców zadba obsługa concierge, gotowa spełnić najbardziej wyszukane życzenia.

„Dune C będzie trzecią częścią kompleksu luksusowych apartamentów przy ul. Pionierów w Mielnie. W ramach tego etapu powstaną głównie dwupokojowe apartamenty. Takie okazują się najatrakcyjniejsze dla potencjalnych klientów – zarówno kupujących je wyłącznie na własny użytek, jak i tych którzy do zakupu podchodzą komercyjnie, planując czerpanie korzyści z wynajmu” – mówi Marcin Kokot z firmy City Apartments, która zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z komercyjnym wynajmem nieruchomości w ramach inwestycji Dune Resort.

W czerwcu 2013 roku uruchomiono budynek Dune A liczący 114 eleganckich apartamentów wakacyjnych. Obecnie trwa budowa Dune B (150 apartamentów), który został już sprzedany w 70%. W ofercie Dune C znajdują się 63 apartamenty, głównie dwupokojowe, o powierzchni ok. 50 mkw. Cena apartamentów zaczyna się od 12.000 zł. Generalnym wykonawcą całości inwestycji jest Budimex SA, a planowany termin ukończenia budynku Dune C to II połowa 2017 roku. W ramach kompleksu Dune Resort powstanie łącznie ok. 350 apartamentów. Całkowita powierzchnia zabudowy inwestycji wyniesie 33.000 mkw., a jej koszt to około 160 milionów złotych.