REKLAMA

Opinie o Budynki wielorodzinne, ul. Skowronia 3 (1)

Napisz komentarz
tomasz.witko
Przedmiotem inwestycji jest kameralne, ekologiczne osiedle mieszkaniowe, na które składają się dwa budynki wielorodzinne z parkingiem podziemnym oraz komórkami lokatorskimi. Każdy z trzypiętrowych budynków wyposażony będzie w cichobieżna windę renomowanej marki, dostępną również z poziomu garażu podziemnego. Charakterystyczne dla Skowronia 3 są zastowane rozwiązania ekologiczne oraz energooszczędne, min.: zielony dach, ściany z pustaka ceramicznego akustycznego, ocieplenie wełną mineralną, wentylacja mechaniczna oraz starannie zaprojektowana zieleń wokół budynków.
Przestrzenie wspólne w budynkach wykończone zostaną z wysokiej klasy materiałów takich jak granit. Każde mieszkanie wyposażone będzie w wideofon, zamontowane zostaną drzwi mieszkaniowe antywłamaniowe włoskiej marki Dierre, a w celu podniesienia walorów użytkowych balkonów wyposażone one zostaną w system żaluzji przesuwnych.
 
Inwestycja zlokalizowana przy ul. Skowroniej 3 to dwa kameralne budynki, a w każdym z nich 23 lokale mieszkalne. Każde z mieszkań posiada balkon, a mieszkania na parterze dodatkowo ogródek.
 
W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 34 do 52 m2 z możliwością łączenia w większe apartamenty, np.:
- 75 m2 (dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka, toaleta, dwie garderoby oraz dodatkowo 15 m2 balkonu),
- 91 m2 (trzy sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka, toaleta, dwie garderoby oraz dodatkowo 20 m2 balkonu).
REKLAMA