REKLAMA

Opinie o [Bydgoszcz] Biurowiec "F 262 Fordońska Office Centre" (6)

Napisz komentarz
Jan Hawełko
TPS Otwarta Przestrzeń F 262 to nowoczesny sześciokondygnacyjny kompleks biurowy klasy A z obszernym parkingiem i doskonałym dojazdem do centrum miasta. Powstanie przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy - Fordońskiej, która stanowi podstawowe powiązanie centrum z trasą wylotową na Toruń i Warszawę. F262 będzie budowane w dwu etapach. Powierzchnia kondygnacji I etapu to 1047 m2, w II etapie pow. kondygnacji wzrośnie do 2300 m2. Jest to doskonała lokalizacja dla dużych firm, przewidujących ekspansję. Formuła budynku umożliwia elastyczny podział pięter – od open space, po podział na małe, niezależne moduły o powierzchni niewiele ponad 100 m2. Na parterze przwiduje się funkcję handlowo-usługową. F262 to nowoczesne i energooszczędne rozwiązania techniczne.

Więcej informacji: www.f262.pl
Jan Hawełko
Firma TPS, która od marca 2011 roku posiada pozwolenie na budowę biurowca przy ul. Fordońskiej 262 w Bydgoszczy, zapowiada rozpoczęcie realizacji obiektu jeszcze w tym roku - informuje "Gazeta Wyborcza".

Deweloper zwleka z budową, ponieważ cały czas rozmawia z potencjalnymi najemcami i jak tylko podpisze umowy rozpocznie budowę biurowca. De facto oznacza to, że maszyny na plac budowy mogą wjechać w każdej chwili.

pokaz-artykul.png
robert54
Powstał już? Bo chyba go nie widziałem przejeżdżając Fordońską :)
Jan Hawełko
Robert, gdybyś dowiedział się i poinformował nas na jakim etapie jest ta inwestycja, będziemy wdzięczni. :)
robert54
Wysłałem maila z zapytaniem, jak otrzymam odpowiedź napiszę.

http://www.f262.pl/lokalizacja

Pod tym linkiem powyżej jest mapa :D Ikea ma kiedyś powstać, ale to jeszcze dłuuga droga ;) Coś mi się wydaję, że kryzys zatrzymał inwestycję, ale zobaczymy jak odpiszą.
bstmedia
jest już postawiony ?? bo jestem ciekawy.
REKLAMA