REKLAMA

Aldi Sp. z o.o.

Artykuły o Aldi Sp. z o.o.

San Park Mysiadło niemal w całości skomercjalizowany
W podwarszawskim Mysiadle (powiat piaseczyński) trwa budowa nowego projektu handlowego San Park. Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z założonym harmonogramem, by już po wakacjach powitać pierwszych swoich klientów.
ALDI otwiera dwa nowe sklepy w Polsce
W środę 24 kwietnia o godzinie 6 rano swoje progi dla klientów otworzy sklep w Nowej Soli, a dzień później, 25 kwietnia, w Tychach. Dzięki temu łączna liczba placówek ALDI w Polsce wyniesie już 315. Najwięcej sklepów tej sieci znajdziemy w województwie śląskim, gdzie po najnowszym otwarciu będą działać już 72 placówki.
We Wrocławiu ruszyła budowa nowego parku handlowego [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska rozpoczęła się budowa nowego parku handlowego. Tym razem w północno-wschodniej części miasta. Trei Real Estate Poland rozpoczął budowę Vendo Parku we Wrocławiu przy ul. Kiełczowskiej.
Pod Gdynią powstanie nowy park handlowy
W województwie pomorskim powstanie nowy park handlowy. Będzie funkcjonował pod marką Era Park Handlowy. Zlokalizowany zostanie w pobliżu Gdyni, w miejscowości Kosakowo.
W województwie wielkopolskim powstanie kolejny nowy park handlowy
W województwie wielkopolskim planowana jest budowa kolejnego parku handlowego. Tym razem nowy obiekt handlowy powstanie w Krotoszynie. Inwestycja podzielona będzie na dwa etapy.
Vendo Park Konin rozszerza ofertę handlową
Koniński Vendo Park należący do Trei Real Estate Poland rozszerza ofertę najemców. Do grona sklepów takich marek jak Aldi, Rossmann, Pepco, Dealz czy Kakadu dołączyła Piekarnia Grochola. Swoją placówkę otworzył tam również Sinsay. Deweloper poinformował także o podpisaniu umowy na lokal o powierzchni 900 mkw. z Xtreme Fitness, który uruchomi swój obiekt w II kw. 2024 roku.
Kolejna duża, znana, międzynarodowa firma nowym najemcą kompleksu Brian Park w Krakowie
Działająca w sektorze usług profesjonalnych firma EY została nowym najemcą inwestycji Echo Investment w centrum Krakowa. Tym samym, deweloper zamknął komercjalizację pierwszego budynku kompleksu biurowego przy Alei Pokoju. EY, światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, prawnego, technologicznego, biznesowego i transakcyjnego wynajął 2 000 mkw. powierzchni w Brain Park. Najemca wprowadzi się do nowego biura na krakowskich Grzegórzkach w drugiej połowie br.
Znamy ranking najbardziej popularnych marek handlowych w Polsce
Agencja badawcza Inquiry sprawdziła, które marki są najbardziej popularne wśród konsumentów w Polsce. Kto tym razem w nim zwyciężył w rankingu YouGov Best Brands, przedstawiającym najlepsze i najprężniej rozwijające się marki w naszym kraju?
Echo Investment zakończyło budowę kompleksu biurowego Brain Park [ZDJĘCIA]
Z początkiem roku pozwolenie na użytkowanie otrzymał drugi etap najnowszej inwestycji Echo Investment w centrum Krakowa. Kompleks biurowy Brain Park wzbogacił regionalny rynek biurowy o łącznie 43 tys. mkw. powierzchni oraz blisko 10 tys. mkw. terenów zielonych.
ALDI otwiera kolejny sklep w Lublinie
Swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Lublinie. Nowa placówka, zlokalizowana przy ulicy Gospodarczej 34, jest już 6. sklepem sieci w tym mieście. Z okazji otwarcia ALDI zaplanowało dla swoich klientów degustacje i specjalne promocje.
REKLAMA