REKLAMA

Aldi Sp. z o.o.

Artykuły o Aldi Sp. z o.o.

JWS Complex Bud inwestuje w Legnicy. Wybuduje nowy budynek wielorodzinny
Kolejna nowa inwestycja mieszkaniowa w Legnicy. Tym razem swoją inwestycję w tym dolnośląskim mieście zrealizuje firma JWS Complex Bud. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane na działce w obrębie ulic Leszczyńskiej, Łokietka i Prusa, naprzeciwko marketu niemieckiej sieci Aldi i stacji paliw Orlen.
Przyspiesza komercjalizacja nowego parku handlowego powstającego w Kłodzku
Najnowsza inwestycja grupy P.A. Nova S.A., Park Handlowy w Kłodzku, w ramach którego powstanie również wolnostojący market z operatorem z branży DIY, jest już w ponad 78 proc. wynajęta.
Niemiecka sieć Aldi otworzy sklep w Żyrardowie
W Żyrardowie zostanie wybudowany nowy market spożywczy. Swój pierwszy sklep w tym mieście otworzy niemiecka sieć Aldi.
W Parku Handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim pojawi się Deichmann
W planowanym do otwarcia w sierpniu Deichmann parku handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim wśród najemców pojawi się Deichmann. Sklep tej znanej niemieckiej sieci zajmie powierzchnię ok. 450 mkw.
Wkrótce rozpocznie się budowa Panattoni Park Kłodzko. Docelowo powstanie około 450 nowych miejsc pracy [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie rozpoczyna kolejną dużą inwestycję na Dolnym Śląsku. Tym razem ta amerykańska firma na lokalizację swojego najnowszego przedsięwzięcia wybrała południową część regionu, a konkretnie Kłodzko.
ALDI otwiera kolejny nowy sklep na Dolnym Śląsku. Tym razem w Jaworze
Niemiecka sieć sklepów Aldi zwiększa swoją obecność na Dolnym Śląsku. Już w środę, 27 kwietnia zostanie otwarty nowy sklep w Jaworze przy ul. Limanowskiego 27.
Panattoni inwestuje w Kłodzku. Powstanie docelowo do 450 nowych miejsc pracy
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie planuje kolejną inwestycję na Dolnym Śląsku. Tym razem ta amerykańska firma na lokalizację swojego najnowszego przedsięwzięcia wybrała południową część regionu, a konkretnie Kłodzko.
Supersam w Katowicach przejdzie metamorfozę. Będzie więcej biur i gastronomii [WIZUALIZACJE]
Supersam, popularne miejsce zakupów, a zarazem jeden z najnowocześniejszych budynków biurowych w centrum Katowic, przechodzi metamorfozę. Przybędzie w nim najwyższej klasy powierzchni biurowej, a także pojawi się nowa strefa restauracyjna. Za projekt przebudowy obiektu odpowiada zespół Konior Studio pod kierunkiem znanego śląskiego architekta Tomasza Koniora. Prace mają zakończyć się w IV kwartale 2022 roku.
W 2022 roku we Wrocławiu i aglomeracji zostaną otwarte dwa nowe parki handlowe [WIZUALIZACJE]
Na rok 2022 zapowiedziane są otwarcia dwóch kolejnych parków handlowych Napollo we Wrocławiu i aglom...
ALDI otwiera nowy sklep we Wrocławiu, 200 w Polsce
We Wrocławiu zostanie otwarty kolejny, 10 market niemieckiej sieci ALDI. Obiekt zlokalizowany będzie...
REKLAMA