REKLAMA

An Archi Group Sp. z o.o.

Artykuły o An Archi Group Sp. z o.o.

Zakończyła się przebudowa kolejnego zabytkowego dworca w woj. pomorskim
Polskie Koleje Państwowe S.A. zakończyły przebudowę dworca w Szymankowie (powiat malborski), w województwie pomorskim. Obiekt po metamorfozie zyskał odtworzoną na wzór historycznej ceglaną elewację oraz piękne zabytkowe wnętrza. Stał się także komfortową przestrzenią obsługi podróżnych.
Dwa dworce kolejowe w Pionkach otwarte dla podróżnych
Zabytkowy dworzec Pionki i wybudowany w latach 50. XX w. dworzec Pionki Zachodnie przeszły metamorfozę. Polskie Koleje Państwowe S.A. zakończyły przebudowę obu obiektów i udostępniły je podróżnym. Obie inwestycje zostały zrealizowane w ramach Programu Inwestycji Dworcowych z dofinansowaniem ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Trwa wielka rozbiórka starego budynku dworca Łódź Kaliska. Powstanie nowy, ekologiczny i komfortowy obiekt [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Trwa wielka rozbiórka starego budynku dworca Łódź Kaliska. To jeden z pierwszych etapów inwestycji, która ma na celu stworzenie nowego, ekologicznego i komfortowego dla podróżnych budynku. Dzięki przebudowie, dworzec zyska również na przepustowości.
Rusza przebudowa dworca Łódź Kaliska [WIZUALIZACJE]
Polskie Koleje Państwowe S.A. przekazały plac budowy wykonawcy robót. W pierwszej kolejności powstanie dworzec tymczasowy, w którym podczas realizacji inwestycji będzie odbywać się obsługa podróżnych, a następnie wykonawca przystąpi do rozbiórki budynku dworca. W ramach inwestycji powstanie nowoczesny, ekologiczny i dostosowany do potrzeb wszystkich pasażerów dworzec kolejowy.
Zabytkowy dworzec kolejowy w Szklarskiej Porębie oddany do użytku
W środę 24 marca został otwarty dla podróżnych dworzec kolejowy w Szklarskiej Porębie Górnej. Renowa...
Zmodernizowany dworzec w Malczycach otwarty dla podróżnych [ZDJĘCIA]
Komfortowy, bezpieczny, przebudowany z dbałością o detale i historyczny charakter – taki jest dworze...
REKLAMA