REKLAMA

Apsys Polska Sp. z o.o.

Artykuły o Apsys Polska Sp. z o.o.

Centra handlowe muszą proponować coś więcej niż tylko zakupy – łódzka Manufaktura
W erze zakupów online, gdzie najważniejsza stała się wygoda i oszczędność czasu, centra handlowe stają przed poważnym wyzwaniem: w jaki sposób zachęcić klientów do zakupów stacjonarnych? – Kluczowy w skutecznym konkurowaniu z e-commerce jest kompleksowy i utrzymany na wysokim poziomie customer experience – mówi Anna Łajszczak-Kucharska, Tenants Relationship Manager Manufaktury. O sposobach na skuteczne budowanie zadowolenia wśród klientów i przywiązania do zakupów stacjonarnych opowiadają ekspertka Manufaktury w Łodzi oraz agencji badawczej SANA.
Nowe otwarcia i relokacje sklepów w Galerii Katowickiej
W Galerii Katowickiej lokalizację zmienił z początkiem października salon CCC, trwają również przygotowania do nowych otwarć, m.in. supermarketu Carrefour. Centrum handlowe, stwarzając najemcom przestrzeń do rozwoju biznesów, dla klientów kreuje miejsce wrażeń, nie tylko zakupowych.
Jest pozwolenie na budowę kompleksu wielofunkcyjnego Magazyn Bawełny w Łodzi [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
A&A Holding informuje o otrzymaniu prawomocnego pozwolenia na budowę Magazynu Bawełny, swojej inwestycji mixed-use w Łodzi w znanym kompleksie Manufaktura. To kolejny, ważny etap, który otwiera drogę do procedury wyłonienia generalnego wykonawcy inwestycji.
Centrum handlowe Riviera w Gdyni ma nowego zarządcę
Od października Apsys Polska objął zarządzanie centrum handlowym Riviera w Gdyni – największym obiektem handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. W czerwcu tego roku Apsys Polska wygrał przetarg na zarządzanie gdyńskim centrum handlowym, którego właścicielem jest UniInstitutional European Real Estate, zarzadzany przez Union Investment Real Estate GmbH i z początkiem października objął funkcję jego zarządcy.
Bardzo dobre wyniki Galerii Katowickiej. Dużo nowych umów najmu i obroty większe o 12 proc.
Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował bardzo dobre wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2023 r. W okresie styczeń-czerwiec br. w tym wiodącym centrum komercyjnym w Polsce podpisano 18 umów najmu na łączną powierzchnię 3 071 mkw.
Magazyn Bawełny w Łodzi otrzymał ekologiczny certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie Outstanding
A&A Holding poinformował o przyznaniu projektowi budynku Magazyn Bawełny w Łodzi certyfikatu ekologicznego BREEAM na najwyższym poziomie Outstanding. To ważne potwierdzenie najwyższych standardów projektowania oraz profesjonalnego podejścia Inwestora do standardów ekologicznych i ESG.
Galeria Katowicka przechodzi metamorfozy: nowi najemcy, relokacje i powiększanie salonów
Dzięki wyjątkowym przeżyciom, jakie towarzyszą zakupom w sklepach stacjonarnych, te wciąż, mimo rozwoju sprzedaży online, mają się dobrze. W zorientowanie na dostarczanie wrażeń doskonale wpisują się metamorfozy, relokacje i powiększanie salonów – w Galerii Katowickiej tylko w tym roku w nowej odsłonie otwarte zostały już m.in.: Yes, Puma, Cropp, House i Mohito.
Centrum Handlowe Tulipan w Łodzi poszerza swoją ofertę handlową
Centrum Handlowe Tulipan w Łodzi konsekwentnie realizuje strategię na 2023 rok i poszerza ofertę handlową w kluczowych dla pozycjonowania centrum kategoriach. W odpowiedzi na codzienne potrzeby zakupowe Klientów, w centrum otwarty zostanie sklep popularnej marki Dealz, natomiast dwa lokale – drogeria Rossmann oraz Piekarnia i cukiernia "Z Pieca Rodem" – zyskały większą przestrzeń.
Francuska firma Apsys zakupiła nieruchomość w centrum Wrocławia. Powstanie nowy kompleks wielofunkcyjny
Firma Apsys Polska, należąca do francuskiego dewelopera i zarządcy nieruchomości Apsys, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju w Polsce. W styczniu tego roku firma zakupiła nieruchomość w stolicy Dolnego Śląska o powierzchni 5 000 mkw., zlokalizowaną w centrum Wrocławia.
W centrum handlowym Bonarka otwarto pierwszy w Krakowie salon Local Heroes
Oferta należącego do NEPI Rockcastle Centrum Handlowego Bonarka stale się powiększa. W gronie nowych najemców znaleźli się m.in. Local Heroes, Smoke Shop. Po krótkiej przerwie w nowej odsłonie wita klientów salon Massimo Dutti, który po modernizacji zwiększył powierzchnię sprzedaży.
REKLAMA